Strona główna » Tenis Stołowy » Podział punktów

Podział punktów

2018-09-13 14:42:41


Podział punktów

W pierwszym meczu sezonu 2018/2019 pierwszoligowy zespół tenisistów stołowych IKTS Broń Radom zremisował na wyjeździe ze Startem Zduńska Wola.

 

Poprzednie dwie konfrontacje obu drużyn kończyły się zwycięstwami radomian. Tym razem też wygrywała już .. 5:2. Nic dziwnego, że remis gospodarze przyjęli z dużym zadowoleniem.  - Nie można pominąć faktu, iż kluczowym zawodnikiem naszych rywali jest Marcin Kusiński, wielokrotny mistrz i reprezentant kraju - podkreślali. Ich zdaniem największy wpływa na końcowy wynik miały gry deblowe. - Otóż para Janczewski/Prus-Strowski pokonali Marcina Kusińskiego i Jana Szymczyka wygrywając 3:0! Marcin wraz z Tomkiem również dołożyli zwycięstwo do wyniku końcowego wygrywając z deblem Kalita/Glegoła - czytamy w relacje.

 

Na drugim stole Paweł Glegoła zdecydowanie uległ Sankowskiemu(3:0), tak jak i Karolowi (3:1). Zbyt silny dla zawodników Startu okazał się natomiast Jan Szymczyk, nabytek drużyny z Radomia. W innych pojedynkach: - Na pierwszym stole, bez większego zaskoczenia Marcin Kusiński zdobył dwa punkty, wygrywając 3:0 z Wiśnią i 3:1 z naszym kapitanem. Grzesiu pokonał w pierwszym starciu Artura Kalitę 3:1, z którym to przy stole zna się bardzo dobrze, ze względu na wiele lat wspólnej gry w klubie Hals Wadwicz Warszawa - podkreśla klubowy serwis Startu.

 

Broń wygrywała 5:2. Gospodarze wyrównali, a nawet niewiele im zabrakło do zwycięstwa w całym meczu. Ostatnie spotkanie rozgrywane przez Tomasza Wiśniewskiego z Arturem Kalitą zakończyło się wynikiem 2:3. Tymczasem to przeciwnik prowadził już 2:0.

 

Start Zduńska Wola - IKT Broń Radom 5:5

Punkty zdobyli: Janczewski, Sankowski, Prus-Strowski oraz Janczewski/Prus-Strowski i Sankowski/Wiśniewski - Kusiński 2, Kalita, Szymczyk 2.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook