Strona główna » Siatkówka » Pewna wygrana

Pewna wygrana

2018-09-14 03:48:07


Pewna wygrana

Czwartkowe spotkanie ze Ślepskiem Suwałki było dla Cerrad Czarnych Radom drugim w ciągu dwóch dni. Gospodarze przystąpili do spotkania w nieco zmienionym składzie, ale i tym razem triumfowali pewnie 4:0.

 

Gospodarze w pełni kontrolowali przebieg tego pierwszego seta (8:4). Siatkarze Ślepska Suwałki walczyli dzielnie i po dobrym bloku na Kamilu Kwasowskim zniwelowali swoją stratę do jednego oczka (15:14). Ostatnie słowo należało do Maksima Zhigalova, który zaatakował pewnie z prawego skrzydła (25:21). 


Drugą partię otworzył atomowy atak rosyjskiego atakującego Cerrad Czarnych Radom. Po sprytnej zagrywce, która spadła tuż za siatką, radomianie mogli cieszyć się z trzypunktowego prowadzenia (6:3). Byli bardzo pewni siebie, co miało swoje odzwierciedlenie w wyniku, widniejącym na tablicy (16:8). W ostatniej akcji tego seta goście zaserwowali w aut, co dało końcowy rezultat (25:22). 

Trzecią odsłonę, podobnie jak pierwszą, otworzyła wyrównana walka, ale to  Cerrad Czarni Radom jako pierwsi osiągnęli dwupunktowe prowadzenie (9:7). Po skutecznym ataku Jakuba Rybickiego z lewego skrzydła, przewaga gospodarzy wzrosła do czterech oczek (16:12). Wojskowi nie oddali już wysokiego prowadzenia i triumfowali 25:20.

Do partii numer cztery, to gospodarze przystępowali w lepszych nastrojach, co przełożyło się na początkowy wynik (8:4). W ataku na skrzydle prym wiódł Michał Filip. Siatkarze Ślepska Suwałki mieli duże problemy ze skuteczną obroną mocnych uderzeń  (14:9). Po skutecznym pojedynczym bloku Jakuba Rybickiego było pewne, że gospodarze nie oddadzą tak wysokiego prowadzenia (21:13). Po ataku w antenkę w wykonaniu gości z Suwałk, radomianie triumfowali 25:16 oraz 4:0 w całym spotkaniu. 

Teraz przed Cerrad Czarnymi Radom kilka dni przerwy od sparingów. Najbliższy towarzyski pojedynek Wojskowi rozegrają 20 września, w Lublinie. Ich przeciwnikiem w piątym już meczu kontrolnym będzie Asseco Resovia Rzeszów. 

Cerrad Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 4:0 (25:21, 25:23, 25:20, 25:16)
Cerrad Czarni: Giger, Zhigalov, Kwasowski, Żaliński, Huber, Ostrowski, Ruciak(libero) oraz Filip, Rybicki, Fornal, Wasilewski (libero)
Ślepsk: Gonciarz, Winnik, Kapajew, Skrzypkowski, Macyra, Rudziewicz, Filipowicz (libero) oraz Szwaradzki, Laskowski

 

(źródło: wksczarni.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook