Strona główna » Tenis » AT Masters na PGE Narodowym

AT Masters na PGE Narodowym

2018-09-19 04:11:02


 AT Masters na PGE Narodowym

Na stadionie Narodowym Polski Związek Tenisowy zorganizował Narodowy Dzień Tenisa. Było to wielkie święto polskiego tenisa, na którym obecni byli najlepsi polscy tenisiści obecni i sprzed lat z Agnieszką Radwańską i Wojciechem Fibakiem na czele.

 

Udział w wydarzeniu wzięli też przedstawiciele AT Masters Radom. Piękną dyscyplinę promował m.in. Weronika Falkowska. Widok 46  mini kortów i kort centralny na płycie stadionu robił niezwykłe  wrażenie. Było wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności tenisowe na korcie. Były mecze pokazowe na korcie centralnym rozgrywane przez najlepszych polskich tenisistów, ale również zorganizowany został  turniej w najmłodszych rocznikach, w którym udział wzięło ponad czterystu młodych zawodników.

 

W tych zmaganiach wzięli również udział zawodnicy AT Masters. Najlepszy wynik osiągnęła podopieczna Jarosława Błaszczyka, Judyta Gregorczyk (na zdjęciu). Wystąpiła w najliczniejszej kategorii 9-12 lat, w której udział wzięło ponad 200 zawodników i zawodniczek  z całego kraju. Dotarła aż do półfinału imprezy i tym samym wywalczyła trzecie miejsce. Klub miał też swoje 30 minut, bowiem liczna grupa młodych zawodników zaprezentowała się w najbliższym sąsiedztwie kortu centralnego.  Na mini korcie został przeprowadzony przez trenerów klubowych pokazowy trening w zakresie programu Tenis 10.  
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook