Strona główna » Tenis Stołowy » Jest komplet punktów

Jest komplet punktów

2018-09-21 10:02:34


Jest komplet punktów

Wygrana w meczu z Księgienicami w I lidze mężczyzn tenisa stołowego.

 

W ostatni weekend przyszło nam się zmierzyć z niezwykle utytułowanym zespołem z Księgienic, kilkukrotnym mistrzem Polski z sukcesami w Lidze Mistrzów oraz, a jakże - z Marcinem Kusińskim (na zdjęciu) w jego ówczesnym składzie! Jak wspomina "Kusy", na mecze LM w Brzegu Dolnym przychodziło po 2-3 tysiące kibiców, którzy nie mieszcząc się w hali zwisali z barierek, a ich oddech czuć było na plecach - tak relację z ostatniego meczu tenisistów stołowych zespołu IKTS Broń Radom rozpoczął klubowe serwis.

 

W zespole gości liderami są Nestor Wasylkowski oraz nowy nabytek, gracz z Ukrainy. - My jednak mamy Marcina Kusińskiego oraz Jana Szymczyka, którzy do tej pory okazują się być niezastąpieni - oceniali szanse gospodarze. Faworyci IKTS nie zawiedli. Zdobyli komplet punktów. - Wygraliśmy także dwa deble, z których ten na drugim stole był bardzo ważny, gdyż rywale niespodziewanie przesunęli swojego lidera na drugą parę. Gdyby ten manewr się powiódł goście zostaliby w grze i mieliby szanse na remis w meczu - relacjonował klubowy serwis.

 
Bardzo dobre spotkanie rozegrał również Artur Kalita, który pomimo porażek mógł spokojnie pokusić się o komplet punktów na 1 stole. Dość powiedzieć, że z liderem gości prowadził 2:1 i 9:4! - Wygraliśmy 7:3. Cieszymy się. Dziękujemy za doping i już zapraszamy na najbliższą sobotę wyjątkowo na godz 19 do naszej sali na mecz z Olesnem. W tamtejszej drużynie występuje najlepszy zawodnik ligi - Czech Radek Mkrvicka oraz były mistrz Polski z Radomia z Euromirexem Radom - Grzesio Adamiak - zachęcają przedstawiciele pierwszoligowca.

 

Broń Radom - Odra Głoska/Księgienice 7:3

Punkty zdobyli: Kusiński 2, Szymczyk 2, Glegoła, Kusiński/Szymczyk, Kalita/Glegoła- Wasylkowski, Limonov, Kotyl

 

W INNY MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook