Strona główna » Tenis » Kolejny wygrany turniej

Kolejny wygrany turniej

2018-09-23 08:52:50

W Puławach odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, w którym udział wzięły dwie zawodniczki AT Masters Radom Karolina Gołda i Ola Jopek.

Świetnie zaprezentowała się Karolina Gołda, która wygrała cały turniej. W drodze do finału podopieczna Katarzyny Chmielewskiej po wolnym losie w pierwszej rundzie dość łatwo wygrała dwa następne spotkania. W ćwierćfinale zwyciężyła Maję Wróbel/Fundacja Tenis Pro Piaseczno/  6/1  6/3. W półfinale pokonała Maję Nieradzik/Mostostal Zabrze/  6/1  6/4.

Natomiast w finale dopiero w supertiebreaku uporała się z Alicją Koczocik/Orzeł Warszawa/  3/6  6/4  10/3. To ostatni turniej Karoliny w kategorii skrzatek. Teraz zawodniczka skupi się na rozgrywkach w młodzikach, gdzie już odnosi spore sukcesy. Druga reprezentantka AT Masters, dziesięcioletnia Ola Jopek odpadła w pierwszej po porażce z Pauliną Aleksandrowicz/NST Podlaskie/  1/6  1/6.