Strona główna » Tenis Stołowy » Przed nami 16. edycja

Przed nami 16. edycja

2018-10-02 06:39:17


Przed nami 16. edycja

Przed nami 16. edycja drużynowej amatorskiej ligi tenisa stołowego. Organizatorzy czyli Urząd Miejski w Radomiu oraz RTKKF Radom mają zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów tenisa stołowego w naszym mieście i regionie do wzięcia udziału w tych pasjonujących rozgrywkach.

 

Zapraszamy drużyny zakładowe, osiedlowe, świetlicowe, szkolne oraz kluby sportowe do zgłaszania 3 osobowych drużyn. Oczywiście można zgłosić także zawodników rezerwowych. W rozgrywkach mogą brać udział amatorzy, byli ligowcy z 3-letnią przerwą od ostatnich występów w lidze PZTS w Polsce, oraz zawodnicy obecnie grający w IV lub V lidze. Każda z drużyn może się także wzmocnić maksymalnie jednym zawodnikiem grającym obecnie w III lidze - informuje Krzysztof Witerski, sędzia główny ligi.

 

- Liczymy na udział w lidze zespołów z Radomia. Lipska,  Kozienic, Kazanowa, Zwolenia, Szydłowca. Opoczna, Skarżyska-Kamiennej, Jedlińska, Kowali, Gozdu, Mogielnicy oraz z innych miejscowości z naszego regionu którzy jeszcze nie mieli okazji zaprezentować swoich umiejętności w takich rozgrywkach. Liga jest otwarta dla wszystkich. Mogą w niej grać zarówno dorośli jak i dzieci i młodzie - zachęca arbiter.

 

Tytułu z ubiegłego roku broni drużyna SULTEX Radom. Jak będzie w tegorocznej edycji? Sędzią głównym rozgrywek przyjmuje zapisy drużyn wraz ze składami osobowymi w nieprzekraczalnym terminie do 6 października 2018 r. pod numerem tel. 664 71 64 34. Mecze będą rozgrywane tym razem w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radomiu (mała sala gimnastyczna) przy ul. Kościuszki 7 zawsze w soboty od godz. 10.00 na profesjonalnych stołach. Pierwsza kolejka spotkań już 13 października 2018 r. Finał rozgrywek przewidziano na 15 grudnia 2018 r.  Dla najlepszych drużyn oraz dla najskuteczniejszych zawodników organizatorzy przewidzieli dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Serdecznie zapraszamy.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook