Strona główna » Główne » Jubileusz Zamłynia

Jubileusz Zamłynia

2018-10-02 16:12:56


Jubileusz Zamłynia

KS Zamłynie Kombud S.A Radom ma już 20 lat. W poniedziałkowy wieczór w Resursie odbyły się jubileuszowe uroczystości klubu. Pośród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć władz Mazowieckiego i Radomskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Nie brakowało gratulacji, odznaczeń i podziękowań za wiele lat pracy. Oprócz władz miasta, obecni też byli prezesi Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (Sławomir Pietrzyk) i Mazowieckiego ZPN (Zdzisław Łazarczyk). Oni również uhonorowali najbardziej zasłużonych działaczy, trenerów i sportowców Zamłynia. - Od dwóch lat prezes Zygmunt Pluta jest członkiem zarządu naszego okręgu. Mamy się od kogo uczyć. Swoim doświadczeniem i wiedzą, wspiera wszystkie radomskie kluby - mówi prezes radomskiego okręgu, Sławomir Pietrzyk. 

 

Zamłynie najbardziej słynęło z piłkarek nożnych, z ich awansu do ekstraklasy, kolejnych debiutów w reprezentacji kraju. W ostatnim czasie do ligi okręgowej awansowali piłkarze i mają oni ambitne plany, aby grać jeszcze wyżej. To nie tylko piłka nożna, ale zasłużona sekcja łucznicza i sekcja brydża sportowego. Przez lata także piłkarki ręczne, bok i bilard.

 

Zamłynie przedstawiło 10 najlepszych sportowców w okresie 20 lat i trzech najlepszych trenerów. "Złota Dziesiątka Zamłynia": Izabela Godzińska, Anna Sznyrowska, Beata Janicka, Weronika Aszkiełowicz, Anna Ciupińska (wszystkie piłkarki nożne, reprezentantki Polski), Krzysztof Gregorczyk, Tomasz Trojanowski (łucznictwo), Daniel Ziółek, Marcin Trojanowski, Kamil Ścigała (piłkarze nożni).  "Trójka Trenerów": Andrzej Pluta, Zygmunt Pluta, Robert Rogala.

 

(źródło: rozpn.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook