Strona główna » Sporty Walki » Radomianie w Lublinie

Radomianie w Lublinie

2018-10-03 18:26:06


Radomianie w Lublinie

Ich walki na pewno będą ozdobą piętnastej odsłony Thunderstrike Fight League w Lublinie, która odbędzie się już 20 października.

 

Reprezentant klubu Cross Fight Radom Jakub Ozga po raz drugi zmierzy się z Arturem Dzikim. Obaj panowie mieli okazję skrzyżować rękawice podczas Mistrzostw Europy. Wtedy lepszy okazał się Artur Dziki. - Tamten pojedynek nie poszedł po mojej myśli. W pełni kontrolowałem walkę ale jeden błąd zadecydował o mojej porażce. Tym razem nie popełnię szkolnych błędów - mówi Jakub Ozga.

 

Tymczasem jeden z najbardziej widowiskowych zawodników organizacji TFL, Sławomir Kołtunowicz w Lublinie skrzyżuje rękawice z przedstawicielem S4 Warszawa Kamilem Piegatem. Zawodnik RKT Radom stanie przed szansą odniesienia drugiego zwycięstwa pod szyldem TFL. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 66 kg. - Obaj zawodnicy reprezentują bardzo dobre kluby. Obaj walczyli na TFL 12 w Radomiu. Obaj mają coś do udowodnienia swoim kibicom. Liczę na efektowną walkę na pełnym dystansie - zapowiada Jacek Sarna.

 

W Lublinie zobaczmy również Marcina Skrzeka, dla którego będzie to debiut w profesjonalnym oktagonie na zasadach zawodowego MMA. Wszystkich fanów MMA informujemy, że bilety na Thunderstrike Fight League w Lublinie są już dostępne w sprzedaży. Nabyć może je w klubach RKT Radom, CROSS FIGHT RADOM oraz Lublin Hala MOSIR Al. Zygmuntowskie 4. Informacja 788384111.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook