Strona główna » Lekkoatletyka » X Grand Prix Radomia

X Grand Prix Radomia

2018-10-05 08:22:06


X Grand Prix Radomia

Niezmiernie miło nam poinformować o zbliżającym się terminie kolejnych zawodów sportowych z cyklu Grand Prix Radomia w biegach ulicznych.

 

Zawody skierowanych są do mieszańców miasta Radomia we wszystkich kategoriach wiekowych, mający na celu upowszechnianie kultury fizycznej i aktywnego trybu życia. Zmagania mają charakter nieodpłatny-wstęp wolny - przypomina Artur Błasiński, trener i jeden z pomysłodawców organizacji cyklu.

 

Zaplanowane na 7 października (niedziela) będą ostatnimi zawodami w ramach X Grand Prix Radomia Veroni Cup.  - Ścieżki wokół zalewu Borki czekają na biegaczy, którzy mają do pokonania 3 okrążenia na dystansie 5 400 m. W niedzielne popołudnie o godzinie 15:00 rywalizację rozpoczną najmłodsi w ramach zawodów „lekkoatletyka dla najmłodszych” - podkreśla Artur Błasiński.

 

Następnie uczestników czeka wspólny start kobiet i mężczyzn (godz. 16:00). Po rozegranych zawodach organizatorzy Uczniowski Klub Sportowy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na podsumowanie tegorocznego cyklu zawodów. Organizatorzy zaplanowali wspólne ognisko wraz grillem dla uczestników oraz dekorację najlepszych w rywalizacji kobiet i mężczyzn we wszystkich rozegranych kategoriach.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook