Strona główna » Główne » Postęp robót na hali

Postęp robót na hali

2018-10-05 15:59:25


Postęp robót na hali

Na przełomie września i października, zgodnie z umowa z Głównym Wykonawcą, nastąpił znaczny postęp robót na Hali Sportowo-Widowiskowej powstającej w ramach Radomskiego Centrum Sportu.

 

W hali trwają roboty wykończeniowe na wszystkich poziomach. - Wykonana została m.in. specjalistyczna wylewka pod docelowe nawierzchnie sportowe, zgodnie z planem dokończono zadaszenie nad częścią okrągłą obiektu. Kibice pytają się też o trybuny, więc informuję, że zamontowano profile balustrad, a w przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż siedzisk na trybunach - wylicza prezes Zarządu MOSiR-u, Grzegorz Janduła.

 

W hali kontynuowane są działania murarskie i malarskie. Pełne ręce roboty mają glazurnicy oraz specjaliści zajmujący się wentylacją. Tynkarze prowadzą intensywne działania zarówno w hali, jak i w tzw. strefie fitness. Obecnie trwa montaż ocieplenia i folii na dachu. - Po nim nastąpi czyszczenie dźwigarów konstrukcji dachu i malowanie - tłumaczy prezes MOSiR-u.

 

W kwestii łącznika do końca zmierzają prace mające na celu zamknięcie dachu oraz przygotowanie do wykonania posadzek w sali treningowej. Na trybunie południowej stadionu natomiast zamontowano kolejne belki zębate i płyty trybun. Obydwie trybuny zyskały następne stropy z płyt. Przygotowywane są również potężne, metalowe konstrukcje pod kolejne elementy. Trwają także prace związane z montażem instalacji podposadzkowej na trybunie północnej, montażem stropów filigranowych oraz obróbką blacharską na dachu.

 

Od strony ulicy Jordana zmienia się także otoczenie hali. Wykonywana jest tam bowiem nawierzchnia placu.

 

(źródło: mosir.radom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook