Strona główna » Piłka Nożna » Sokół odleciał

Sokół odleciał

2018-10-07 05:59:57

Sokół Ostróda pokonał Broń Radom w kolejny meczu grupy pierwszej III ligi. Obaj trenerzy zgodni byli co do tego, że kluczowym momentem była czerwona kartka jaką przed przerwą zobaczył Kamil Czarnecki, napastnik Broni.

Do 30 minuty można było być optymistą patrząc na grę Broni. Zespół z Radomia zaczął bardzo odważnie i już w pierwszych minutach stworzył sobie dwie dobre okazje do zdobycia gola. Cała taktyka runęła w 30 minucie, gdy kontuzji doznał młodzieżowiec. Zespół od tego momentu grał chaotycznie, bojaźliwie, zaliczał sporo strat.

- W 37 minucie rozmontowana została nasza defensywa i gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. Nie minęło pięć minut i było już 2:0. Jednak kompletnie skrzydła podcięła drużynie sytuacja z 43 minuty, gdy czerwoną kartkę zobaczył Kamil Czarnecki. Osłabił drużynę nie tylko na ten mecz, ale również na kolejny - podkreśla bronradom.pl.

Po przerwie gospodarze szybko strzelili trzecią bramkę i było już praktycznie po meczu. Dla Broni dobre okazje mieli jeszcze Dominik Leśniewski i Maksim, Keventsar (poprzeczka), ale to Sokół stworzył jeszcze więcej dobrych okazji, aby wygrać wyżej. Dwukrotnie Paweł Młodziński ratował radomian przed stratą gola, a raz piłka odbiła się od słupka i jeden z obrońców wybił ją z linii bramkowej.

Sokół Ostróda - Broń Radom 3:0 (2:0)

Bramki: Kajca 37, Siedlik 42,  53

Sokół : Bąbel – Paczkowski, Otręba, Maternik, Kajca, Kowalski (61. Jodłowski), Wenglorz (71. Pietkiewicz)Stryjewski (46. Wojciechowski), Danilczyk), Lisiecki, Siedlik (89. Panek).
Broń: Młodziński - Leśniewski, Gorczyca, Kventsar, Wicik, Możdżonek (29. Pietralski), Czarnota (71. Więcej), Imiela, Nowosielski (57. Stefański), Paterek (81. Winiarski), Czarnecki.

(źródło: bronradom.pl)