Strona główna » Piłka Ręczna » Jest pierwsza wygrana

Jest pierwsza wygrana

2018-10-07 06:21:14

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach I ligi piłkarzy ręcznych odniósł Uniwersytet Radom.

W Radzyminie spotkały się dewie drużyny, które w obecnych rozgrywkach nie zdobyły jeszcze punktów. Obie miała jasno postawione zadanie, ale zamysł zrealizowali radomianie. ROKiS walczył ambitnie. Na przerwę to gospodarze zeszli przy minimalnym prowadzeniu. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli goście. Szybko odrobili stratę, a z czasem wypracowali czteropunktową przewagę.

• - Mamy zwycięstwo i to na wyjeździe. Wielkie gratulacje dla całego zespołu - podkreślił klubowy serwis po wygranej 28:24. - Na punkty w I lidze musimy jeszcze poczekać... Nie było źle, choć brak koncentracji na początku 2 połowy kosztował nas utratę punktów. Drużynie potrzeba czasu. Wierzymy, że jeszcze w tej rundzie dostarczycie nam wiele radość - podsumował natomiast serwis gospodarzy.

Zwycięstwo okupione zostało niestety kontuzją Adriana Gruszczyńskiego. Gracz Uniwersytetu doznał urazu lewej ręki. Za tydzień zespół z Radomia zmierzy się przed własną publicznością z Padwą Zamość, które w tabeli grupy C I ligi plasuje się tuż przed nim.

ROKiS Radzymin - Uniwersytet Radom 24:28 (15:14)