Strona główna » Piłka Nożna » Emocje w Pionkach

Emocje w Pionkach

2018-10-08 05:48:59

Zamłynie uległo Prochowi w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Komplet punktów wywalczyło natomiast Centrum.

Sobotni mecz w Pionkach - zwłaszcza w ostatnich minutach - dostarczył wielu emocji. - Kluczowe okazało się pojawienie na boisku Joela. Kameruńczyk w środę zagrał naprawdę dobre zawody z Energią, ale mimo tego trener Rogala posadził go na ławce. W ten sposób dał sobie możliwość manewru i wpuszczenia na plac człowieka, który da jakość z przodu. Tajemnicą Joela niech będzie, czy przy bramce na 1:0 mierzył czy tylko dośrodkowywał - relacjonuje okoliczności bramki serwis proch.pionki.org która dla gospodarze.

W 89. min. podwyższył Daniel Barzyński i wydawało się, że wynik potyczki został ustalony. Tymczasem już w doliczonym czasie (sędzia Piotr Prokop doliczył aż 8 minut do regulaminowego czasu) wiele się wydarzyło. Najpierw po faulu bramkarza sędzia podyktował rzut karny dla Prochu. Gospodarze nie wykorzystali jednak okazji. - Do piłki podszedł Joel. Kameruńczyk w strzałach z wapna miał do tej pory stuprocentową skuteczność (pięć trafień na pięć prób). Tym razem zgubiła go chyba trochę nonszalancja i zbytnia pewność siebie. Za lekko uderzył w swój lewy róg - informuje proch.pionki.org. Chwilę później - były piłkarz "biało-zielonych" - Oskar Bawor trafił na 1:2. Niestety mecz pechowo zakończył się dla Mateusza Kubicy. Kapitan Zamłynia z urazem ręki odwieziony został do szpitala.

Chwile szczęścia przeżyli natomiast kibice Centrum. Drugi z reprezentantów Radomia w Campeon.pl Lidze Okręgowej pokonał Jodłę Jedlnia. Mecz ułożył się po myśli gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 8 minucie. Tymczasem chwilę później z powodu kontuzji boisko opuścił bramkarz Jodły Adrian Zięba. Sytuacja ta najwyraźniej mocno zdeprymowała gości. Co skrzętnie wykorzystali piłkarze Centrum obejmując w 17 min. dwubramkowe prowadzenie. Trzeciego gola radomianie strzelili tuż po przerwie. Tym razem stało się to zasługą Karola Kasprzyka. W tym meczu to była jego druga bramka. Wynik ustalony został w 70 min. gdy zespół Jodły zdobył gola honorowego.

Proch Pionki - Zamłynie Radom 2:1 (0:0)

Bramki: Joel 84, Barzyński 89 - Bawor 90

Proch: Maik - Denkiewicz - Kapusta, Kowalkowski, Pryciak (90. Warchoł), Nowocień (85. Mucha), Jaroszek, Kisiel (52. Joel), Barzyński, Szczepański (90. Trzos), Wnuk.

Zamłynie: Orłow – Trojanowski (86. Żurek), Chudziński, Jopek, Ścigała, Chodyra (32. Bawor), Woźniak, Turczyk, Gregorek, Stępniewski (78. Oziewicz) , Kubica (65. Szubiński).

Centrum Radom - Jodła Jedlnia 3:1 (2:0)

Bramki: Kasprzyk 8, 49, Tworek 17 -  Skórnicki 70

Centrum: Kula - Gutkowski, Siwak, Wiatrak, Budziński, Blank, Paliwoda, Tworek, Kasprzyk, Grylak, Zakrzewski