Strona główna » Piłka Nożna » Zieloni na plusie

Zieloni na plusie

2018-10-07 14:49:17


Zieloni na plusie

Drugi zespół Radomiaka pokonał w niedzielnym meczu grupy południowej IV ligi MKS Piaseczno.

 

Gospodarze do spotkania z czołową ekipą ligi przystąpili wzmocnieni graczami drugoligowca. Radomiak zaczął z impetem. Później gra się wyrównała. - To goście zaczęli dominować. W kilku sytuacjach obrońcy a zwłaszcza stojący między słupkami Mateusz Kochalski, w ostatniej chwili zażegnywali niebezpieczeństwo - relacjonuje serwis radom24.pl. W 30 minucie to jednak radomianie objęli prowadzenie. Za sprawą pudłującego wcześniej w dogodnych okazjach Jakuba Rolinca.


Ten sam zawodnik jeszcze raza na listę strzelców wpisał się w 38 min. Kolejny gol padł jeszcze przed przerwą. - Sokół - znów w swoim stylu, w sytuacji po rzucie z autu, z której wydawało się, że nic nie wyjdzie, głowa pokonał bramkarza - informował radom24.pl. Po przerwie obie drużyny miały kolejne szanse na zdobycie bramek. Jedyną wykorzystali goście z rzutu karnego podyktowanego za faul Adrian Nowosadko.

 

Gospodarze wywalczyli komplet punktów, na ale na zwycięstwo mocno musieli zapracować. - Zespół z Piaseczna okazał się wymagającym rywalem, najlepszym z jakim drugi zespół Radomiaka zmierzył się w tym sezonie - przyznał radom24.pl.


Radomiak II Radom - MKS Piaseczno 3:1 (3:0)
Bramki: Rolinc 30, 38, Sokół 40.
Radomiak II: Kochalski - Markiewicz, Hodowany, Wiatrak, Winsztal, Filipowicz, Pietroń (90. Stępień) Nowakowski, Suchanek, Sokół (61. Nowosadko), Rolinc.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook