Strona główna » Piłka Nożna » Nadal bez wygranej

Nadal bez wygranej

2018-10-08 05:55:30


Nadal bez wygranej

Młodzik Radom nadal pozostaje bez zwycięstwa w grupie 2 Pineks Klasy A.

 

Zespół Młodzika w niedzielnym meczu z MKS Wyśmierzyce początkowo narzucili rywalowi swój styl. Nie trwało to jednak długo. Po objęciu prowadzenie przez gospodarzy, goście szybko wyrównali, a później byli już górą.

 

- Wygrywamy w Radomiu! Z minuty na minutę coraz dogodniejsze sytuacje zaczęli stwarzać nasi piłkarze. Około 30-35 minuty bracia Łysakowscy, gdzie Dawid zagrał prostopadłe podanie do Norberta, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Mniej więcej przed przerwa zdobyliśmy kolejną bramkę autorem był Przemek, z bocznej strefy boiska dograł Norbert do niekrytego „Motora”, który umieścił piłkę w siatce! - relacjonował klubowy serwis MKS Wyśmierzyce.

  •  

    Goście nie kryli zadowolenia z niedzielnego rozstrzygnięcia. - Dopisujemy kolejne punkty i powoli kroczymy ku górze tabeli – podsumowali wydarzenia z Radomia.

  • Młodzik Radom - MKS Wyśmierzyce 1:2 (1:2)
  • Bramki: Jopek 18 - Łysakowski 19, Kacperski 44

Młodzik: J. Gliński - D. Kalita (60. M. Grzegorczyk), P. Ciba, K. Bugajski (75. D. Wielgus), F. Janik, K. Królikowski, K. Pionka, M. Molga, Albert Wójcik (85. Alan Wójcik), R. Jopek, A. Kacprowicz

 

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.74%

ALL SPORT


Facebook