Strona główna » Piłka Nożna » Zaległości w środę

Zaległości w środę

2018-10-12 10:15:10


Zaległości w środę
Spotkanie Błękitni Stargard - Radomiak, które miało odbyć się w najbliższą sobotę, zostało przełożone na środę, 31 października. W związku z tym zmianie uległ także termin domowego meczu z Górnikiem Łęczna.
 
Odwołany mecz z Błękitnymi ostatniego października rozpocznie się o nietypowej porze. - Z uwagi na szybko zapadający zmrok godzina rozegrania tego spotkania musi być tak wczesna. Z uwagi na to, że jest to dzień pracujący z punktu widzenia kibica godzina rozegrania tego meczu jest bardzo zła - przyznaje serwis  blekitni.stargard.pl. Klubowy portal rywala przypomina też, iż przyczyną odwołania meczu jest problem z obsadą pozycji bramkarza w drużynie Radomiaka, gdyż pierwszy bramkarz w ostatnim ligowym meczu doznał kontuzji, a drugi bramkarz otrzymał powołanie do kadry Polski U-19.
 
Najbliższy mecz zieloni rozegrają dopiero w sobotę, 20 października. - Wówczas na stadionie przy ul. Narutowicza podejmą spadkowicza z I ligi, Pogonią Siedlce. Tydzień później, w sobotę 27 października Radomiaka czeka wyjazd do Tarnobrzega, a cztery dni później do Stargardu. Otwierający listopadowe granie mecz z Górnikiem Łęczna został przełożony z soboty, 3 listopada na niedzielę, 4 listopada - informuje natomiast serwis tylkoradomiak.pl.
 

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce, 20 października / sobota / 15:00 
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom, 27 października / sobota / 14:00 
Błękitni Stargard - Radomiak Radom, 31 października / środa / godz. 14:00 
Radomiak Radom - Górnik Łęczna, 4 listopada / niedziela / godz. 14:00
 
 
(źródło: tylkoradomiak.pl/blekitni.stargard.pl.)  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook