Strona główna » Główne » Trwa wojna o ... halę

Trwa wojna o ... halę

2018-10-16 06:00:05


Trwa wojna o ... halę

Rozpoczął się montaż siedzisk na trybunach hali sportowo-widowiskowej przy ul. Struga.

 

W ekspresowym tempie przybywa miejsc na trybunach hali sportowo-widowiskowej. Zakończyły się prace na trybunie południowej hali, a wykonawcy u progu tygodnia zaczęli montować krzesełka od strony wschodniej. Wszystkie miejsca na trybunach mają być gotowe do końca października - poinformował serwis mosir.radom.pl.

 

Zapewnieniom najwyraźniej nie dali wiary miejscy radni. W poniedziałkowe południe osobiście i naocznie zapoznali się przebiegiem budowlanych prac. Temat wrócił już na sali obrad. Nie brakowało osobistych "wycieczek i wymiany uprzejmości". Większość była zgodna, nie jest możliwe aby hala została oddana do użytku przed zaplanowanymi w listopadzie imprezami (gala bokserska i turniej siatkarski w ramach Klubowych Mistrzostw Świata). Niemal wszyscy zabierający głos podkreślali też, że w obecnej chwili wykonawcy najbardziej potrzebny jest ... spokój.

 

Na sesji pojawił się nawet Mateusz Borek. Znany dziennikarz i jego organizacja MB Promotions ma we współpracy z miastem zorganizować w listopadzie galę boksu zawodowego. Mateusz Borek pokusił się też o komentarz do wydarzeń, których był światkiem. - Przekonałem się, że nadałem gali bokserskiej bardzo dobrą, trafną nazwę: "Wojna Domowa" - zapewnił.

 

(fot: mosir.radom.pl)

 

  
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook