Strona gwna » Sporty Walki » Pięciu wojowników

Pięciu wojowników

2018-10-16 05:59:22


Pięciu wojowników

Podczas XV zawodowej gali TFL - Thunderstrike Fight League zaprezentuje się aż pięciu radomskich wojowników.

 

Reprezentant klubu CROSS FIGHT RADOM Marcin Skrzek 20 października w stolicy Lubelszczyzny skrzyżuje rękawice z przedstawicielem Czerwonego Smoka Poznań Robertem Hałotą. Pojedynek odbędzie się w limicie do 77 kg. Dla podopiecznego trenera Leszek Kulik będzie to zawodowy debiut i zarazem najważniejsza walka w jego karierze. Radomianin zaprasza swoich fanów do dopingu. - Każdego rywala traktuję bardzo poważnie. Do każdego przygotowuje się bardzo solidnie. Do tej pory mam stoczonych kilka walk w formule semi pro w organizacji TFL. Zawsze walczyłem z mocnymi rywalami. Zapraszam moich kibiców do Lublina. Jesteście mi tym razem bardzo potrzebni - zachęca Marcin Skrzek.

 

Inne spotkanie młodych wilków polskiego MMA zapowiada się również niezwykle interesująco. Reprezentant RKT Radom Patryk Kaczmarczyk skrzyżuje rękawice z przedstawicielem Grapplingu Kraków Robertem Ruchałą. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 66 kg. - Do tego starcia miało dojść już wcześniej. Niestety z powodu kontuzji Patryka Kaczmarczyka nie udało się zrealizować tej walki w Radomiu. Wtedy był zawód obu stron. Obaj zawodnicy znają się doskonale i po raz drugi przygotowali się do walki ze sobą. To będzie ekscytujące starcie z delikatnym podtekstem - zapewnia organizator Jacek Sarna.

 

Na 15 zawodowej gali TFL - Thunderstrike Fight League zaprezentuje się w sumie aż pięciu radomskich wojowników. Obok wspomnianych już Marcina Skrzeka i Patryka Kaczmarskiego będą to ponadto: Jakub Ozga  (Cross Fight Radom) oraz Mateusz Głuch i Sławomir Kołtunowicz (obaj Radomski Klub Taekwon-do). Wszystkich zainteresowanych informujemy, że bilety na galę dostępne są też w Radomiu. Wejściówki sprzedają: Klub CROSS FIGHT RADOM i Sklep Atleta - Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia. Informacje dostępne są też pod numerem 788 384 111.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.76%

ALL SPORT


Facebook