Strona główna » Siatkówka » Czas na Chemika

Czas na Chemika

2018-11-06 19:17:11


Czas na Chemika

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom nie mają czasu na odpoczynek. W niedzielę rywalizowali w Zawierciu, a już w środę w Bydgoszczy rozegrają kolejny wyjazdowy mecz w PlusLidze. Rywalem będzie tamtejszy Chemik.

 

Zespół z Bydgoszczy prowadzony przez doskonale znanego w Radomiu Jakuba Bednaruka w pięciu kolejkach zdobył pięć punktów. W minioną niedzielę Chemik grał w Gdańsku, gdzie z Treflem przegrał 1:3. Nic dziwnego, że gospodarze liczą na poprawienie bilansu i to już w środę. - Musimy się do tego spotkania jak najlepiej przygotować, wypocząć. Gramy we własnej hali. Mam nadzieję, że nasza gra będzie wyglądała lepiej - zapewnia Bartosz Filipiak.

 

Siatkarze z Radomia rywalowi nie zamierzają oczywiście ułatwiać zadania. - Oni wygrali u siebie z Bełchatowem, powalczyli z Gdańskiem. Mają troszeczkę inne cele niż my, ale też zrobią wszystko, aby odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu - podkreśla trener Robert Prygiel i natychmiast dodaje. - Na pewno nikt nam nic nie da i na wygraną musimy sobie sami zapracować dobrą postawą na boisku.  

 

Cerrad Czarni Radom w ostatnich czterech meczach wywalczyli komplet punktów nie tracąc przy tym seta. W tabeli plasują się na drugim miejscu. Fani liczą, że serię zwycięstw ich pupile podtrzymają. Szkoleniowiec przestrzega jednak przed przedwczesnym chodzeniem z głową w chmurach. - To dopiero początek ligi i jeszcze masa spotkań przed nami. Pokora i praca, tego się trzymamy - zaznacza Robert Prygiel. 

 

Początek meczu Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom o godz. 18.00. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook