Strona główna » Piłka Nożna » Broń gra dalej

Broń gra dalej

2018-11-07 07:25:59


Broń gra dalej

Porażka 0:4 nie wprowadziła nerwowości i chaosu w szeregach Broni. - Pojedynek wyjazdowy z Huraganem Morąg po prostu nie wyszedł naszej drużynie jeśli chodzi o skuteczność - podkreśla serwis bronradom.pl.

 

Trzecioligowiec myślami jest już przy kolejnym meczu. - Przygotowania do sobotniego pojedynku z Mazurem Ełk przebiegają bez zakłóceń - informuje klubowy portal. - Porozmawialiśmy w poniedziałek na treningu o meczu w Morągu. Rzeczywiście było to pierwsze takie spotkanie, gdzie stworzyliśmy sobie sporo sytuacji i nic nie chciało wpaść. Rywal oddał dwa piękne strzały i to podcięło nam skrzydła. Wiemy, że przed nami jeszcze dwa jesienne spotkania, w których koniecznie trzeba ugrać punkty i na zimową przerwę udać się w jak najlepszych nastrojach - powiedział nam trener Artur Kupiec.


Cieszy na pewno fakt, że zespół Broni w najbliższy weekend będzie mógł wystąpić w komplecie, oprócz oczywiście wcześniej kontuzjowanych Przemka Nogaja i Emila Możdżonka. - W Morągu trochę nasi zawodnicy byli poobijani, ale urazy na szczęście nie są tak poważne, aby kogoś eliminować z gry. Nikt również nie będzie pauzować za kartki - przypomina bronradom.pl.  Sobotni mecz z Mazurem EŁK zbiegnie się z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.  Wszystko wskazuje na to, że na nasz stadion zawita też grupa kibiców gości. Gospodarze już teraz zapraszają wszystkich do przyjścia na mecz. Sobota godz. 17.00.

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook