Strona główna » Szachy » Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

2018-11-08 10:32:54


Spotkanie autorskie

W najbliższy wtorek tj. 13 listopada w godzinach 17:00- 18:00 w Klubie "Kwadrat"przy ul. Grzybowskiej 16 odbędzie się spotkanie z Markiem Niedźwieckim, wieloletnim propagatorem gry w szachy. 

 

Pan Marek opowie o ostatniej swojej książce "Twój pierwszy ruch. Poczuj smak zwycięstwa. Debiuty szachowe". Jest to książeczka, która jest bezpłatnie dystrybuowana na terenie Radomia i nie tylko. Okładka książeczki szachowej zawiera elementy historyczne: mapę Rzeczpospolitej Polski i husarię. Jest to jego idea na uczczenie Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  - Decydując się na wydanie swojej książeczki szachowej pragnąłem oddać cześć naszym przodkom, którzy przelewali swoją krew walcząc o Polskę - podkreśla autor.


Książeczka"Twój pierwszy ruch" była wydana w ramach Kampanii Bezpieczna Polska w roku 2005, natomiast w 2018 roku wskutek nagromadzenia doświadczeń utworzona została Społeczna Kampania "3x=Szachy-Rozwój osobowości-Sukces". - Szachy są drogą do sukcesu, ponieważ rozwijają osobowość i charakter człowieka. Dzięki królewskiej grze mamy o wiele większe szanse na osiągnięcie sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym” - zapewnia Marek Niedźwiecki.

 

Pierwszych 100 osób, które przyjdzie na spotkanie otrzyma bezpłatny egzemplarz książeczki. Organizatorzy zapraszają wszystkich grających w szachy, ale przede wszystkim tych, którzy tą przygodę chcieliby dopiero rozpocząć. Dla chętnych przewidziano lekcję pokazową. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.12%
Siatkówka 29.22%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook