Strona główna » Boks » Zapowiada walkę

Zapowiada walkę

2018-11-11 12:16:20


Zapowiada walkę

Agata Kaczmarska przebywa już w New Delhi, gdzie w tym tygodniu rozpoczną się mistrzostw świata w boksie, najważniejszy turniej międzynarodowy tego sezonu.

 

Najbardziej doświadczonymi zawodniczkami kobiecej kadry są 36-letnia Karolina Koszewska (69kg), 30-letnia Sandra Drabik (51kg) i 29-letnia Sandra Kruk (57kg). - Są one medalistkami największych turniejów, rangi MŚ. Najmłodsze w kadrze to 19-letnia Natalia Barbusińska (64kg) i 20-letnia Agata Kaczmarska (81kg) - podkreśla serwis pzb.com.pl. Średnia wieku wynosi 25,6 lat. Polki mają zaplanowane tygodniowe zgrupowanie w stolicy Indii. 

 
Zawodniczka Radomiaka zadebiutuje w tak prestiżowej imprezie. W podobnej roli wystąpi sztab szkoleniowców naszych reprezentantek. Dla duetu trenerów kadry kobiet Karoliny Michalczuk i Krzysztofa Kucharzewskiego (fizjoterapeutką żeńskiej reprezentacji jest Weronika Zarzycka) to debiuty szkoleniowe w tak ważnych zawodach międzynarodowych.
 
Agata Kaczmarska nie kryje ambitnych planów i z nadzieją oczekuje występu. - Czas przygotowań był bardzo trudny, ale wierzę, że zaprocentuje już podczas turnieju. Myślę, że jestem w bardzo dobrej formie. W imprezie wystartuje w mojej wadze światowa czołówka pięściarek. Jadę po najwyższe cele - zapewniła zawodniczka Radomiaka tuż przed wyjazdem.
 
 
(źródło: pzb.com.pl)

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook