Strona główna » Zapasy » Dał się zaskoczyć

Dał się zaskoczyć

2018-11-17 08:50:31


Dał się zaskoczyć

Przed mistrzostwami świata do lat 23 Przemysław Piątek uchodził za zawodnika, które będzie w stanie powalczyć o czołowe lokaty. Stało się jednak inaczej.

 

Zapaśnik stylu klasycznego na macie w Bukareszcie stoczył jedną walkę. W wadze 60 kg o awans do ćwierćfinału lepszy okazał się Armen Melikyan. Reprezentant Armenii już na początku walki zaskoczył zawodnika Olimpijczyka Radom. Wykonał techniczną akcję. Przemysława Piątek wybronił się z opresji, ale kontra rywala przyniosła mu kolejne punkty. Wysokie prowadzenie „ustawiło” dalszy przebieg zmagań. Niestety w kolejnej fazie rywalizacji zawodnik z Armenii nie zaprezentował już takiej dyspozycji zamykając tym samym drogę do repasaży zapaśnikowi Olimpijczyka.

 

Do stolicy Rumunii pojechała 19-osobowa reprezentacja Polski (we wszystkich stylach), ale po pierwszych dwóch dniach rywalizacji w stylu klasycznym absolutnie nie można było być zadowolonym z występu biało-czerwonych. - Nasi zawodnicy wygrali 2 dwie walki na dziewięć rozegranych. Najbardziej liczyliśmy na Rafała Krajewskiego, Romana Pacurkowskiego i Przemysława Piątka. Niestety trzej nasi zawodnicy polegli już w pierwszych pojedynkach - relacjonował serwis zapasy.org.pl.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook