Strona główna » Tenis Stołowy » Rywal potwierdził siłę

Rywal potwierdził siłę

2018-11-21 06:23:36


Rywal potwierdził siłę

IKTS Broń Radom doznał kolejnej porażki w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego. Tym razem lepsza okazała się ekipa PWSZ Zamość.

 

Drużyna gości w tym sezonie to murowany pewniak do awansu do Superligi, a jego liderem jest Paweł Chmiel, dotychczas występujący w Superlidze. Jego pojedynek z Marcinem Kusińskim będzie z pewnością ozdobą widowiska - zapowiadał przed meczem serwis radomskiego klubu.

 

Potyczka Paweł Chmiel - Marcin Kusiński rzeczywiście dostarczyła fanom wielu emocji. Zawodnik PWSZ okazał się jednak lepszy zwyciężając w piątym secie 11:6, a w całej konfrontacji 3:2. PWSZ jako zespół również potwierdził sportową siłę. Tenisiści stołowi z Radomia nie dali nie dali rady wiceliderowi I ligi. Przegrali we własnej sali 3:7. Punkty dla Broni zdobyli: Marcin Kusiński 1, Jan Szymczyk 1 oraz debel: Kusiński/Artur Kalita 1.

 

- Przy wsparciu najbliższych wygrywamy w Radomiu 7:3. Komplet punktów Pawła Chmiela i Łukasza Jarockiego - podsumował występ serwis drużyny z Zamościa. Radomianie w tabeli grupy południowej I ligi zajmują po tym spotkaniu 8. miejsce.

 

IKTS Broń Radom – PWSZ Zamość 3:7.

Kusiński-Koziel 3:0
Kalita - Chmiel 0:3
Kusiński - Chmiel 2:3
Kalita - Litwiniuk 2:3
Szymczyk - Jarocki 0:3
Glegoła - Zavadskyi 1:3
Szymczyk - Zavadskyi 3:1
Glegoła - Jarocki 2:3
Kusiński /Kalita - Chmiel /Zavadskyi 3:1
Szymczyk /Glegoła - Litwiniuk /Kozieł 1:3

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook