Strona główna » Sporty Walki » Zasłużone brawa

Zasłużone brawa

2018-11-26 07:02:54

Kolejny udany występ w MMA zapisali na swoim koncie Michał Pach i Patryk Kaczmarczyk.

Zawodnicy Radomskiego Klubu Taekwon-do odnieśli efektowne zwycięstwa podczas Armia Fight Night 4 w Siedlcach. Występujący w pro-am kategorii 77 kg Michał Pach pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Adriana Żaka. Natomiast Patryk Kaczmarczyk wygrał w pro-am kat. 66 kg jednogłośną decyzją sędziów (30:27 x 3) Jarosława Wróbla. Obaj po swoich walkach zebrali zasłużoną porcję braw.

W walce wieczoru Patryk Surdyn już pod koniec pierwszej odsłony poddał Yurii Bosyi. Mistrz kategorii koguciej za zwycięstwo otrzymał szablę, która zastąpiła mistrzowski pas. Po rocznej przerwie wrócił Tomasz Jakubiec, który w ważnym pojedynku jednogłośną decyzją sędziów pokonał Johna Palaiologosa. Warty uwagi jest również efektowny nokaut Ołeny Szydłowskiej. Potrzebowała ona zaledwie czternastu sekund, by po prawym sierpowym posłać na deski szeregową Katarzynę Borowską.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne aukcje charytatywne. Pieniądze mają zostać przeznaczone na leczenie małej Lenki z Siedlec. Przed walką wieczoru minutą ciszy uczczono śmierć Andrzeja Gmitruka, który był znanym polskim trenerem bokserskim, promotorem oraz menadżerem.

(fot: RKT Radom)