Strona główna » Piłka Nożna » Bramkarz i młodzież

Bramkarz i młodzież

2018-11-29 16:20:47


Bramkarz i młodzież

Piłkarze Broni Radom rozegrali mecz wewnętrzny. Trener Artur Kupiec przyglądał się grze czterech juniorów. Na zajęcia dojechał też bramkarz z klubu ekstraklasy, który na razie w swoim klubie nie ma szans na grę w pierwszym składzie.

 

Trener Artur Kupiec będzie się w trakcie przerwy zimowej przyglądał grze kilku juniorów - informuje bronradom.pl. - Część z nich będzie trenowała z seniorami aż do przyszłego tygodnia. Niektórzy być może dostaną szansę gry w meczach kontrolny w styczniu i lutym. Dopiero wówczas wiadomo będzie, czy któryś jest już gotowy, aby wskoczyć do kadry trzecioligowej.

 

W wewnętrznym sparingu z seniorami zagrali: Adrian Tuzimek (bramkarz 2002), Dominik Dujko (rocznik 2003), Adrian Kobza (2003). Do tego grona wkrótce dołączy też  Damian Machajek (2002). - Na zajęciach pojawił się też golkiper klubu ekstraklasy. Na razie jego personaliów nie będziemy podawać. Ma świetne warunki fizyczne, ale w swoim klubie był golkiperem nr 3 - podkreśla serwis bronradom.pl. 

 

Podsumowując postawę zawodników w grze treningowej Artur Kupiec przyznał. - Jestem pod wrażeniem gry tych młodych zawodników. Oczywiście to jest tylko gra treningowa i mecz ligowy to już zupełnie co innego, ale właśnie w takich zajęciach powinno dostawać szansę, zbierać doświadczenie. W przyszłym tygodniu chciałbym zorganizować jeszcze jedną taką grę wewnętrzną. Nie wykluczam, że jeszcze ktoś nowy się pojawi - zapowiada szkoleniowiec.

 

(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook