Strona główna » Boks » Niedziela w ringu

Niedziela w ringu

2018-11-30 12:38:17


Niedziela w ringu

Kolejna gratka dla sympatyków sportów walki w Radomiu. W niedzielę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się Turnieju im. Kazimierza Paździora, mistrza olimpijskiego w boksie.


W karcie znajdzie ponad 20 pojedynków bokserskich. Będzie to prawdziwy przegląd kadr. W ringu zaprezentują zawodnicy od kadeta do seniora. Rywalizować będą reprezentanci z Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego, Łódzkiego, Świętokrzyskiego i Lubelskiego. Swój udział zapowiedzieli zawodnicy nie tylko klubu Broń Radom, będącego organizatorem, ale RKB Boxing Radom.

 

- Pośród zawodników Broni zobaczymy Damiana Strzelca, Marcela Strzelca, Oskara Biesiadeckiego, Jakuba Dobosza, Patryka Strusińskiego, Cezarego Znamca, Kordiana Osika - informują organizatorzy - Z RKB Boxing między innymi w ringu zaprezentuje się Jakub Bujała, Jędrzej Brzegowy, czy też Nikodem Sztyber. Walczyć mają także młodzi pięściarze Legii Warszawa, BKS Lublin i klubu ze Skarżyska Kamiennej.

 

Wstęp do hali jest bezpłatny. - Na pojedynki boksu olimpijskiego zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby poczuć emocje dobrego widowiska na żywo - start planowany jest na godzinę 13:00, a wcześniej można obejrzeć pierwsze próby ringowych zmagań nowicjuszy - głosi komunikat organizatorów. Podczas zawodów już po raz kolejny odbywać się będzie zbiórka karmy dla zwierząt, która przekazana zostanie do radomskiego schroniska.

 

(fot: BTS 1926 Broń Radom)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook