Strona główna » Siatkówka » Transfer z Turcji

Transfer z Turcji

2018-12-01 04:02:48


Transfer z Turcji

Nową przyjmującą E.Leclerc Radomki Radom została Selime İlyasoğlu. Turczynka ma 30 lat i gra na pozycji przyjmującej.

 

Umowa została podpisana do końca sezonu. To doświadczona zawodniczka, która będzie dla nas wzmocnieniem - poinformował na konferencji prasowej Jacek Skrok, trener radomskiego zespołu. Selime İlyasoğlu to reprezentantka Turcji. - Grała też w wielu klubach, głównie w swoim państwie, ale także w Rumunii i Tajlandii. Reprezentowała barwy: Eczacıbaşı Stambuł, Nilüfer Belediyespor, Idea Khonkaen, Bursa BBSK, Seramiksan Spor Kulübü, czy CS Volei Alba-Blaj - potwierdza klubowy serwis.

 

Zawodniczka na swoim koncie ma liczne osiągnięcia: mistrzostwo Turcji w 2006, 2007 oraz w 2008 roku, Puchar Turcji w 2012, brązowy medal na mistrzostwach Tajlandii w 2015 roku. W 2018 roku zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Rumuni i 2. Miejsce w Lidze Mistrzyń. Wraz z reprezentacją wywalczyła srebro w zawodach Ligi Europejskiej kobiet.

 

Turczynka zastąpi wypożyczoną do Budowlanych Annę Bączyńską. - Słyszałam, że drużyna jest pierwszy sezon w ekstraklasie, a teraz celem jest poprawa obecnej pozycji w lidze. E.Leclerc Radomka to młody i dynamiczny zespół z wielkim zaangażowaniem i ambicjami, co bardzo mi się podoba. Chciałabym zgrać się z dziewczynami tak szybko, jak to tylko możliwe - przyznała Selime Ilyasoglu. 


Nowa zawodniczka pierwszą szanse do pokazania się na boiskach LSK będzie miała już w poniedziałek, podczas meczu w Pile.

 

(źródło: radomka.com.pl)


  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook