Strona główna » Piłka Nożna » Czas na rewanż

Czas na rewanż

2018-12-01 15:35:25


Czas na rewanż

Przed piłkarzami Radomiaka bardzo waży mecz kończący piłkarską jesień! W niedzielę drugoligowiec z Radomia podejmie Olimpię Grudziądz. To jeden z rywali w walce o czołowe lokaty. - Na wyjeździe minimalnie przegraliśmy. CZAS NA REWANŻ! - zapewnia radomiak.pl

 

Klubowy serwis Radomiaka apeluje.To może być jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Waga pojedynku jest duża, a piłkarze bardzo potrzebują głośnego wsparcia z trybun, dlatego mimo zimnych temperatur rozpoczynamy akcję - ZAPEŁNIAMY STADION PO RAZ TRZECI! Stwórzmy ponownie niezapomnianą atmosferę, tak jak na meczach z Widzewem Łódź i Ruchem Chorzów. Bilety można już nabywać w Zielonej Wyspie i na stronie kupbilet.mosirradom.pl.

 

Mimo minusowych ostatnio temperatur piłkarze bardzo liczą na wsparcie fanów. - Rozgrzejemy naszych kibiców emocjami, na pewno nie będą się nudzić! Gorąco zachęcamy do przyjścia w niedzielę na stadion - mówi Dariusz Banasik, trener Radomiaka. Zarówno szkoleniowiec jak i zawodnicy z rywalem mają pewne rachunki do wyrównania. Zespół z Radomia z Olimpia Grudziądz w pierwszej rundzie przegrał 0:1.

 

-  Trochę czuliśmy skrzywdzeni. Mecz potoczył się tak, jak się potoczył  - przypomina Dariusz Banasiak. -Nie byliśmy tam zespołem gorszym, ale dostaliśmy przeciwko nam karnego, jak to się mówi, z kapelusza, który jak się potem okazało, był decydujący dla przebiegu meczu. Ja też zostałem odesłany na trybuny. Nie mogłem się zgodzić z decyzjami arbitra. Było bardzo nerwowo i na pewno była w nas złość po tym spotkaniu, co przełożyło się na późniejsze zwycięstwo u siebie 5:0 z Olimpią Elbląg. Chcemy się zrewanżować za tamtą porażkę w Grudziądzu.

 

Wynik konfrontacji na pewno będzie miał duże znaczenia na układ tabeli. Dodatkową motywacją dla piłkarzy Radomiaka jest chęć przedłużenia serii siedmiu spotkań bez porażki. Nie powinien w tym przeszkodzić fakt, że w spotkaniu nie zagra obrońca Damian Jakubik, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. - Olimpia też ma jakieś swoje problemy. Jesteśmy w dobrej dyspozycji i chcemy to wykorzystać - zapewnia Dariusz Banasik. 

 

Początek niedzielnego (2 grudnia)  meczu na stadionie przy ul. Narutowicza w Radomiu o godzinie 13.00.

 

(fot. radomiak.pl)


  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook