Strona główna » Siatkówka » Chce być lepszą

Chce być lepszą

2018-12-02 07:23:05


Chce być lepszą

Selime İlyasoğlu to nowa zawodniczka El.Leclerc Radomki Radom. Po podpisaniu kontraktu udzieliła krótkiego wywiadu klubowemu serwisowi. Turczynka swoją karierę klubową rozpoczęła w 2004 roku.

 

Skąd u Ciebie pasja do siatkówki?
Gram od 12 roku życia. Wszyscy w mojej rodzinie są sportowcami. To tata nakierował mnie na siatkówkę i od pierwszego dnia zakochałam się w tym sporcie.

 

Czy poznałaś już Radom? 
Nie miałam jeszcze szansy za bardzo się rozejrzeć, oprócz swojego mieszkania widziałam jedynie hale MOSiR i siłownię PopGym. Ale mam nadzieje, że wkrótce poznam lepiej to miasto.

 

Słyszałaś coś wcześniej, o naszej lidze? Naszym zespole? 
Słyszałam, że drużyna jest pierwszy sezon w ekstraklasie i teraz celem jest poprawa pozycji w lidze. Wiem, że Klub chce się rozwijać i ma nakreślone cele na przyszłość… Co jest bardzo dobre i ważne dla zarówno dla mnie jak i dla całej drużyny. Radomka to młody i dynamiczny zespół z wielkim zaangażowaniem i ambicjami, co bardzo mi się podoba. Chciałabym zgrać się z dziewczynami tak szybko jak to tylko możliwe

 

Jakie są Twoje cele na ten sezon?
Moim osobistym celem od zawsze jest bycie jeszcze lepszą. Zarówno jako osoba jak i jako zawodniczka. Chciałabym aby moja kariera rozwijała się przez cały czas na bardzo wysokim poziomie i przy okazji lubię zdobywać nowe doświadczenia, szczególnie w Europie.

 

(źródło: radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook