Strona główna » Siatkówka » Set to za mało

Set to za mało

2018-12-04 06:24:48


Set to za mało

Enea PTPS Piła pokonała E.Leclerc Radomkę Radom w meczu kończącym siódmą kolejkę spotkań Ligi Siatkówki Kobiet. 

Obu zespołom punkty są bardzo potrzebne. W pierwszej partii zespół gości praktycznie nie podjął walki. W żadnym elemencie nie był w stanie dorównać gospodyniom. W ataku radomianki zdobyły tylko osiem punktów. Enea PTPS spokojnie odskoczyła na 8:4 oraz 12:6 i spokojnie kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku.


Początek drugiej partii był wyrównany (7:7). Następnie inicjatywę przejęły radomianki (11:13). Pilanki zdobyły serię punktów i prowadziły 16:13. Potem gra się znowu wyrównała (19:19) i końcówka została błyskawicznie wygrana przez zespół gości. W dwóch kolejnych partiach gospodynie bardzo ograniczyły swoje błędy i zespół gości nie był w stanie im sprostać. Trener mocno rotował składem Radomki, niestety nie przyniosło to rezultatów. Oba sety Enea PTPS pewnie wygrała.

 

- Za często się poddajemy. Nie kończymy piłek, przegrywamy praktycznie w każdym elemencie. Brakuje kogoś, kto będzie te ważne piłki w trudnych momentach kończył. Zdecydowanie oczekiwałem innego meczu, bo możliwości są duże. Musimy wyciągnąć wnioski - podsumowuje spotkanie trener Jacek Skrok. Tytuł MVP odebrała Marharyta Azizova.

 

Enea PTPS Piła - E.Leclerc Radomkę Radom 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15) 

Enea PTPS: Szpak, Azizova, Strantzali, Piotrowska, Stencel, Piotrowska, Pawłowska (libero) oraz Trojan.

E.Leclerc Radomka: Grabka, Szczepańska-Pogoda, Skrzypkowska, Borawska, Bałucka, Ponikowska, Drabek (libero) oraz Biała, Alishanova, Molenda, Kubacka. 

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: lsk.pls.pl/radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook