Strona główna » Siatkówka » Nowa atakująca

Nowa atakująca

2018-12-06 17:34:12


Nowa atakująca

E.Leclerc Radomka Radom pozyskała nową atakującą! Zawodniczka z USA już trenuje z zespołem.


Brittany Abercrombie urodziła się 28 grudnia 1995 roku. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gra na pozycji atakującej i mierzy 191 centymetrów. Występowała 4 lata w takim klubie jak Coast VBC oraz w szkolnej drużynie La Costa Canyon High School in Carlsbad. W 2014 roku zdobyła tytuł Narodowego Mistrza Juniorów. W latach 2014-2017 grała na University of Southem California.

 

- Brittany jest fanką Kerri Walsh, trzykrotnej złotej medalistki olimpijskiej. Nasza nowa siatkarka od soboty przechodziła szczegółowe testy . Obejrzała również mecz w Pile i po tygodniu sztab podjął decyzję o zakontraktowaniu Brittany na dwa lata (kontrakt na rok z opcją przedłużenia na kolejny) - informuje klubowy serwis.

 

Zawodniczka prawdopodobnie będzie już w kadrze meczowej na piątkowe spotkanie z MKS-em Kalisz. - Cieszymy się z pozyskania nowej zawodniczki. System rozgrywek w USA różni się trochę od polskiego, ale jestem pewien, że Brittany będzie świetnym uzupełnieniem naszej drużyny - podkreśla trener Jacek Skrok.

 

(źródło: radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook