Strona główna » Lekkoatletyka » Biegowy opłatek

Biegowy opłatek

2018-12-18 05:47:01


Biegowy opłatek

 Zarząd i prezes Stowarzyszenia „Biegiem Radom!” tradycyjnie zapraszają wszystkich miłośników biegania do udziału we wspólnym biegowym opłatku.

 

Spotykamy się na obiekcie kortów tenisowych MOSiR-u przy ul. Bulwarowej 23 grudnia skąd o g.09.00 wyruszymy tempem koleżeńskim na ścieżkę wokół zalewu Borki. Pobiegamy razem godzinkę. Oczywiście nie zapominamy o czapach Mikołajowych. Po treningu od godziny 10.30 rozpoczniemy naszą biegową Wigilię - mówi Tadeusz Kraska, prezes radomskiego klubu. Po skończonym biegu już w budynku MOSiR uczestnicy połamią się opłatkiem.

 

Będzie nieco wigilijnych potraw, wysłuchają kolęd. - Z pewnością włączymy się do wspólnego kolędowania. I jak zawsze….złożymy sobie życzenia, podziękujemy, powspominamy, pochwalimy, ponarzekamy (- ach gdyby nie te kontuzje..) podzielimy się planami, marzeniami na kolejny rok.. - zachęca Monika Zychowicz.

 

Władze klubu liczą na obecność przyjaciół, sympatyków, sponsorów, rodzin. - Mamy nadzieję, że jak co roku, zjawią się na biegowym opłatku włodarze naszego miasta i lokalne media - podkreśla Tadeusz Kraska.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.2%
Siatkówka 29.12%
Zapasy 17.18%
Tenis Stołowy 14.79%
Sporty Walki 7.72%

ALL SPORT


Facebook