Strona gwna » Boks » W sobotę sześć walk

W sobotę sześć walk

2018-12-22 05:55:40


W sobotę sześć walk

Oficjalna ceremonia ważenia poprzedzająca galę MB Boxing Night: "Wojna Domowa" w Radomiu za nami. Niestety z karty walk wypadł pojedynek Damiana Jonaka z Andrewem Robinsonem. 

 

Damian Jonak nie stawił się na ceremonii ważenia. - Mam nadzieję, że będzie to "brytyjski boks" made in Poland! Tutaj będzie pasja, umiejętności, wspólnie przeżyjemy wielkie pięściarskie emocje. Moja czwarta próba naznaczona jest niestety pechem. Dzisiaj zdarzyła się kolejna przykra rzecz. Zeszłej nocy w szpitalu wylądował Damian Jonak i będzie musiał przejść operację. Pojedynek Jonaka z Robinsonem przekładamy i obejrzymy wiosną - powiedział Mateusz Borek, organizujący sobotnie wydarzenie.
 
Tym samym karta walk skurczy się z siedmiu do sześciu pojedynków. Wśród których aż trzy będą o pasy mistrzowskie. Wszyscy zawodnicy, którzy stawili się w piątek zmieścili się w umówionych limitach. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju. W bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku Robert Parzęczewski zmierzy się z Dariuszem Sękiem. - Popularny "Arab" miał bardzo intensywne pierwsze półrocze - stoczył trzy pojedynki walcząc praktycznie miesiąc za miesiącem. Bardziej doświadczony Sęk będzie dla niego jednak największym i najbardziej wymagającym rywalem w karierze Parzęczewskiego - podkreślił serwis polsatsport.pl. - Jak feniks odrodzę się na prochach Parzęczewskiego. To nie są puste słowa, jutro to udowodnię - mówił Dariusz Sęk podczas ważenia. - W prochy, to ty się się obrócisz - odpowiedział Dariusz Parzęczewski. 
 
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpi dwóch świetnie znanych radomskiej publiczności bokserów. Lokalni bohaterowie to Rafał Grabowski i Michał Żeromiński. Rywalem radomianina będzie Mikołaj Vovk. Tymczasem pochodzący z Pionek Rafał Grabowski zmierzy się z Kamilem Młodzińskim. W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego z Michałem Chudeckim, którego stawką będzie mistrzostwo Polski. Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów. Na ringu pojawią się również Adam Balski i Łukasz Wierzbicki.

Transmisję gali MB Boxing Night: "Wojna Domowa" w sobotni wieczór od godziny 17:45 obejrzeć będzie można w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Super Polsacie!

 

Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":

Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)
Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Serhij Radczenko (7-2, 2 KO)
Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)
Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)
Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
Rafał Grabowski (4-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook