Strona gwna » Tenis » Kolejne punkty

Kolejne punkty

2018-12-27 08:17:38

Złoty medal Karoliny Gołdy w WTK młodziczek.

Zawodniczka AT Masters jeszcze skrzatką. Mimo to wygrywa kolejny turniej w kategorii młodziczek. W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym rozgrywanym systemem grupowym, który odbył się w Radomiu, wygrała wszystkie mecze i stanęła na najwyższym stopniu podium. Podopieczna Katarzyny Chmielewskiej najpierw pokonała Sierafimę Isaieva/Czarni Rzeszów/   6/3  6/3 a następnie walkowerem Zuzannę Ostaszewicz/KT TENISWIL W-wa Wilanów/.

W grupie finałowej Karolina Gołda kolejno pokonała Gabrielą Laśnodorską/Legia Warszawa(sekcja tenisa)/ 6/2  6/2 i Nikolę Mucha/KT Legia W-wa/  6/3  6/1. To kolejne punkty do klasyfikacji PZT w kategorii młodziczek, w której będzie już systematycznie występować od nowego roku.