Strona gwna » Lekkoatletyka » Zawody MikołajĂłw

Zawody Mikołajów

2019-01-03 15:59:02


Zawody Mikołajów

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im.  św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu, była gospodarzem niezwykłej rywalizacji młodych Mikołajów w lekkiej atletyce.

 

Uczniowie z tej szkoły, będący aktualnie Mistrzami Polski w czwórboju lekkoatletycznym, mają godnych następców w osobach utalentowanych Mikołajów. - Możemy śmiało stwierdzić, że rośnie kolejne pokolenie sportowców, które w przyszłości będą rozsławiać tą niezwykle zasłużoną sportowo szkołę w dyscyplinie  lekkoatletyka - podkreśla ArturBłasiński, jeden z trenerów i nauczyciel w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Radomiu

 

Ponad 360 uczniów z klas I-III  brało udział w  szeregu zajęć otwartych  zorganizowanych przez szkołę i Ośrodek Lekkiej Atletyki w Radomiu. Młodzi Mikołajowie w trakcie rywalizacji musieli pokonać: bieg przez płotki, slalom lekkoatletyczny, skocznościowy tor przeszkód oraz rzut oszczepem i vortexem.  Zajęcia otwarte zostały zorganizowane przez Ośrodek Lekkiej Atletyki w ramach programu ministerialnego „Lekkoatletyka dla Każdego!”. Szkoła PSP 4 jest w programie od roku 2014. - Efektem naszej wspólnej działalności jest stworzenie atrakcyjnej oferty zajęć sportowych dla najmłodszych - zapewnia Artur Blasiński.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook