Strona gwna » Zapasy » Z Radomia do kadry?

Z Radomia do kadry?

2019-01-04 14:01:16


Z Radomia do kadry?

Włodzimierz Zawadzki jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia posady trener kadry narodowej w zapasach stylu klasycznego.


Mistrz olimpijski z Atlanty ma prowadzić polskich zapaśników do Igrzysk Olimpijskich w Tokio - poinformowała TV Dami. O tym, że jest coś na rzeczy przyznał sam zainteresowany. - Rozmowy się toczą. Trzeba wyjaśnić jeszcze kilka spraw - zapewnił Włodzimierz Zawadzki. Potwierdza to jeszcze jeden fakt. W przyszłym tygodniu kadra zapaśników stylu klasycznego wyjeżdża na zagraniczne zgrupowanie do Armenii pod okiem … Włodzimierza Zawadzkiego. Drugim trenerem będzie Edward Barsegjan.

 

Pracujący obecnie z zawodnikami Olimpijczyka Radom i Szkoły Mistrzostwa Sportowego szkoleniowiec zastąpić ma Chazabulata Bazorkina, który pełnił funkcję przez ostatni rok. W tym czasie pojawiło się wiele nieporozumień. Kilku zawodników znalazło się poza kadrą. Włodzimierz Zawadzki nie boi się wyzwania. Choć stanie przed szalenia trudnym wyzwaniem nie tylko scementowania grupy. Przed nim duże wyzwanie sportowe. - Sytuacja nie jest łatwa. W tym roku rozpoczną się kwalifikacje olimpijskie. Mamy niewiele czasu, ale wierzę w naszych zawodników - zdradził w rozmowie z Pawłem Sochalskim z TV Dami.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook