Strona gwna » Siatkówka » Wszyscy juĹź zdrowi

Wszyscy juĹź zdrowi

2019-01-04 16:49:13


Wszyscy juĹź zdrowi

Wszystko wskazuje na to, że kłopoty zdrowotne zawodników Cerrad Czarnych to już przeszłość. Kontuzjowani ostatnio Dejan Vincic, Maksim Żygałow i Michał Ostrowski w komplecie pojawili się w meczowej kadrze zespołu z Radomia, który w czwartek zagrał z reprezentacją Izraela.


Powrót do gry trzech graczy to najważniejsza wartość konfrontacji w Spale. - Cieszę się, że Dejan i Maks już są w pełni zdrowia. Ostry też pierwszy raz w pełni skakał od kontuzji. Można powiedzieć, że wszyscy jesteśmy już zdrowi - przyznał Robert Prygiel. Słoweniec zagrał trzy sety, Rosjanin dwa. - Może nie było to jeszcze na takim poziomie, na jakim powinno. Najważniejsze, że nie pojawiał się żaden ból. Podobnie było z Michałem - zapewnił w rozmowie z reporterem „Echa Dnia” szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.

 

Robert Prygiel nie miał przy tym wątpliwości. - Szczęście w nieszczęściu, że się tak złożyło, że ta przerwa w rozgrywkach jest teraz, kiedy złapaliśmy te kontuzje. Mam nadzieję, że teraz już nic nas nie będzie dopadać i zawodnicy złapią formę... Trener przyznał, że dyspozycja pozostawia jeszcze nieco do życzenia. - Na pewno ta gra, która była to nie jest ta forma, jakiej oczekuję w meczu z Olsztynem. Zaangażowanie było jednak duże - dodał szkoleniowiec. 

 

Sportowy potencjał ekipy z Radomia docenił Grzegorz Ryś. - Cerrad Czarni mają wartościowych zmienników i dobrą organizację gry. Rzadko mamy możliwość spotkania się z tak silną drużyną. Mieliśmy okazję na organizację przyjęcia przy bardzo silnej zagrywce. Była okazja do poćwiczenia własnego bloku - podsumował selekcjoner reprezentacji Izraela. 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook