Strona gwna » Siatkówka » Szansa na punkty

Szansa na punkty

2019-01-05 09:49:29


Szansa na punkty

W meczu 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podopieczne trenera Skroka zmierzą się na wyjeździe z ekipą z Wrocławia. Będzie to pierwszy pojedynek E.Leclerc Radomki Radom w roku 2019. Spotkanie będzie transmitowane w Polsat Sport.

 

Pierwszą część rundy zasadniczej Radomka zakończyła na 9 pozycji w tabeli. Z trzema wygranymi na koncie radomskie siatkarki mają w dorobku 10 punktów. W niedzielę (6.01) o godzinie 14:45 kolejna szansa na zdobycz punktową. W święto Trzech Króli zawodniczki E.Leclerc Radomki Radom rozegrają rewanż z #VolleyWrocław. - Przypomnijmy, że w tym sezonie w radomskiej hali wygraliśmy 3:2 z wyżej wspomnianą drużyną - przypomina serwis klubu.

 

Jak będzie tym razem? Obecnie zawodniczki z województwa dolnośląskiego, mając 8 punktów, zajmują 10 pozycję w tabeli. Dotychczas wygrały jedynie 2 mecze z 11. Bardzo dobrze prezentują się w polu zagrywki (71 asów), podobnie jak Radomka (88 asów). Niemal identyczne wskaźniki mają obydwie drużyny w ataku – po 36% perfekcyjnego ataku, niecałe 11 ataków na set. - Najlepiej punktującą zawodniczką po naszej stronie siatki jest Majka Szczepańska – Pogoda (173 pkt). Wśród gospodarzy jest to Aleksandra Rasińska – atakująca #VolleyWrocław. W polu zagrywki ponownie przoduje radomska atakująca, a 5 asów mniej ma na koncie Roksana Wers – kapitan zespołu z Wrocławia - porównuje potencjał obu ekip radomka.com.pl.

 

W bloku, ataku i przyjęciu obydwie drużyny mają podobne statystyki. Niedzielny mecz będzie można obejrzeć w telewizji Polsat Sport. Początek o godzinie 14:45. 

 

(źródło: radomka.com.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.76%

ALL SPORT


Facebook