Strona g丑wna » Siatk體ka » Komplet punkt贸w

Komplet punkt贸w

2019-01-06 18:04:25

#Volley Wroc艂aw przegra艂 z E. Leclerc Radomka Radom pokona艂a na wyje藕dzie聽#Volley Wroc艂aw聽w meczu dwunastej kolejki Ligi Siatk贸wki Kobiet.聽

B艂臋dy w przyj臋ciu gospodynie nadrabia艂y dobr膮 gr膮 blok-obrona. W po艂owie pierwszego seta wroc艂awianki prowadzi艂y 16:15 i sprawa wyniku by艂a otwarta. Niebawem jednak uzyska艂y przewag臋 20:17 oraz 23:20. Zesp贸艂 go艣ci zdoby艂 dwa punkty i nast臋pnie pope艂ni艂 fatalny b艂膮d. Po chwili #Volley Wroc艂aw m贸g艂 cieszy膰 si臋 ze zwyci臋stwa w secie. Dobrze zaprezentowa艂a si臋 w ataku i polu serwisowym Natalia Murek. Niestety po jednym z atak贸w聽Roksana Wers,聽przyjmuj膮ca ekipy gospodarzy, dozna艂a urazu i musia艂a opu艣ci膰 boisko.

Gospodynie by艂y bardzo bliskie wygrania drugiej partii. Zespo艂y skuteczne zagrania przeplata艂y z b艂臋dami. G艂贸wnie za spraw膮 dobrej postawySoni Kubackiej聽na siatce, dystans zacz臋艂y budowa膰 przyjezdne.聽Z czasem gra ponownie si臋 wyr贸wna艂a. Trwa艂a wyr贸wnana wymiana cios贸w. Przy stanie 14:14 nie wstrzymywa艂a r臋kiAleksandra Rasi艅ska. Wroc艂awianki聽prowadzi艂y 23:21 i 24:22. W granej na przewagi ko艅c贸wce wi臋cej ch艂odnej g艂owy zachowa艂y przyjezdne. Ustrzeg艂y si臋 b艂臋d贸w co pozwoli艂o na wyr贸wnanie.

Trzeci set lepiej rozpocz臋艂y podopieczne Jacka Skroka. Radomianki kontrolowa艂y przebieg gry, pozostaj膮c na kilkupunktowym prowadzeniu. P贸藕niej gra ponownie mia艂a聽r贸wnie偶 zaci臋ty przebieg. Prowadzenie zmienia艂o si臋. W ko艅c贸wce Alicja Grabka wybiera艂a dobre rozwi膮zania i jej kole偶anki zdobywa艂y punkty.聽Po atakuNatalii Skrzypkowskiej聽Radomka mia艂a szans臋 na wygranie seta, kt贸r膮 po mocnym zagraniu聽Julity Molendy聽wykorzysta艂a.

W czwartym secie radomianki zagra艂y jak z nut i zwyci臋偶y艂y zdecydowanie. Kropk臋 nad i w tym meczu postawi艂a聽Majka Szczepa艅ska.聽Zesp贸艂 trenera Jacka Skroka odni贸s艂 zas艂u偶one zwyci臋stwo. Po pora偶ce w pierwszym secie wykorzysta艂 szans臋 jak膮 stworzy艂y gospodynie w drugim i zdoby艂 bardzo potrzebne trzy punkty. Tytu艂em MVP meczu wyr贸偶niona zosta艂a Natalia Skrzypkowska.

#Volley Wroc艂aw - E. Leclerc Radomka Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25)聽

#Volley:聽Gajewska, Rasi艅ska, Wers, Murek, Soter, 艁ozowska, Kuziak (libero) oraz Pi艣la, Wo艂odko, Gancarz, Pancewicz (libero).