Strona gwna » Piłka Nożna » Tytuł dla CzwĂłrki

Tytuł dla Czwórki

2019-01-07 05:47:35


Tytuł dla Czwórki

Szesnaście zespołów młodziczek stanęło w Brwinowie do rywalizacji o halowe mistrzostwo Mazowsza w kategorii U-13. Po niezwykle zaciętym finale po zwycięstwo sięgnęły młode zawodniczki LUKS Sportowej Czwórki z Radomia.

 

Piłkarki rywalizowały początkowo w czterech grupach eliminacyjnych, w których rozstawione zostały drużyny Ząbkovii, LUKS Sportowa Czwórka z Radomia, UKS SP11 z Ursusa i MUKS Praga Warszawa. Do walki o medale przystąpiły zespoły LUKS Sportowej Czwórki z Radomia, UKS Mazovii Grodzisk Mazowiecki i dwie drużyny MUKS Praga Warszawa.

 

W finale prażanki uległy koleżankom z Radomia 0:1, ale trzeci, brązowy medal powędrował także na Kawęczyńską, po wygranej warszawianek w małym finale z Mazovią. Dziewczętom z Grodziska na pociechę pozostał tytuł najlepszej piłkarki turnieju dla Jagody Szulawskiej. Najwięcej bramek zdobyła Zuzanna Serenak z Radomia, a najlepszą bramkarka okrzyknięto 10-letnią Karolinę Trąbińską z Pragi.

 

Turniej był znakomitym przeglądem najmłodszych kadr dziewczęcych Mazowsza, które w tej kategorii będą wiosna walczyć o ogólnopolski finał i być może kolejne medale.

 

(źródło: mzpn.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook