Strona gwna » Główne » Mecz i licytacja

Mecz i licytacja

2019-01-07 16:04:20

Aktorzy, piosenkarze, sportowcy, działacze sportowi wzięli udział w Meczu Gwiazd Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego. Oprócz koszykarskich zmagań w przerwie meczu przeprowadzone zostały licytacje, z których dochód w całości zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Do drużyny WEST zaproszony został dyrektor E.Leclerc Radomka Radom Robert Grzanka. Trenerem ekipy Zachodu został Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski, a na parkiet wybiegli m.in. pianista Maksym Rzemiński, finalista „The Voice of Poland” Michał Szyc,  piłkarz Broni Radom Kamil Czarnecki, dyrektor klubu E.Leclerc Radom Robert Grzanka i  znany z TV „Kołcz” Maciek Łuczkowski, trenerka fitness Ania Pytka oraz zawodnicy amatorskich drużyn koszykarskich. W prowadzonej przez dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych Rafała Walczaka drużynie EAST mogliśmy zobaczyć natomiast m.in.: aktorów Marcina Piętowskiego i Hiroakiego Murakami, zdobywcę Korony Maratonów Łukasza Pochylskiego, Big Boy’a z programu Gogglebox Mateusza Borkowskiego czy prezesa ROSY Radom Piotra Kardasia.

Mimo szczytnego celu i dobrego humoru wszystkich uczestników po pierwszym gwizdku sędziego, na parkiecie toczyła się prawdziwa rywalizacja. Prowadzenie objęła drużyna Wschodu, ale Zachód cały czas był w grze. Granie punkt za punkt, bloki, rewelacyjne asysty i trudne rzuty mogli obserwować widzowie przez całe spotkanie. - W ostatniej kwarcie drużyna w której występował m.in. Robert Grzanka objęła prowadzenie, którego nie chciała oddać do końca meczu. Mimo emocjonującej końcówki, kilku błędów i strat oraz mając piłkę w posiadaniu, drużyna Wschodu nie zdołała doprowadzić do remisu i spotkanie zakończyło się wynikiem 67-65 dla Zachodu! - relacjonuje serwis radomka.com.pl.

W przerwie meczu czekały atrakcje dla zgromadzonych na hali Ekonomika widzów. Najpierw konkurs „pościgowy” uczestników meczu, następnie widowiskowy pokaz wsadów Piotra „Brabo” Grabowskiego. Zakończyły się też licytacje rozpoczętych na Facebooku na rzecz WOŚP gadżetów przekazanych przez sportowców radomskich klubów.

(źródło: radomka.com.pl)