Strona g│ˇwna » G│ˇwne » Mecz i licytacja

Mecz i licytacja

2019-01-07 16:04:20

Aktorzy, piosenkarze, sportowcy, dzia┼éacze sportowi wzi─Öli udzia┼é w Meczu Gwiazd Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego. Opr├│cz koszykarskich zmaga┼ä w przerwie meczu przeprowadzone zosta┼éy licytacje, z kt├│rych doch├│d w ca┼éo┼Ťci zasili Wielk─ů Orkiestr─Ö ┼Üwi─ůtecznej Pomocy!

Do dru┼╝yny WEST zaproszony zosta┼é dyrektor E.Leclerc Radomka Radom Robert Grzanka. Trenerem ekipy Zachodu zosta┼é Prezydent Miasta Radomia Rados┼éaw Witkowski, a na parkiet wybiegli m.in. pianista Maksym Rzemi┼äski, finalista ÔÇ×The Voice of PolandÔÇŁ Micha┼é Szyc, ┬ápi┼ékarz Broni Radom Kamil Czarnecki, dyrektor klubu E.Leclerc Radom Robert Grzanka i┬á znany z TV ÔÇ×Ko┼éczÔÇŁ Maciek ┼üuczkowski, trenerka fitness Ania Pytka oraz zawodnicy amatorskich dru┼╝yn koszykarskich. W prowadzonej przez dyrektora Zespo┼éu Szk├│┼é Ekonomicznych Rafa┼éa Walczaka dru┼╝ynie EAST mogli┼Ťmy zobaczy─ç natomiast m.in.: aktor├│w Marcina Pi─Ötowskiego i Hiroakiego Murakami, zdobywc─Ö Korony Maraton├│w ┼üukasza Pochylskiego, Big BoyÔÇÖa z programu Gogglebox Mateusza Borkowskiego czy prezesa ROSY Radom Piotra Kardasia.

Mimo szczytnego celu i dobrego humoru wszystkich uczestnik├│w po pierwszym gwizdku s─Ödziego, na parkiecie toczy┼éa si─Ö prawdziwa rywalizacja. Prowadzenie obj─Ö┼éa dru┼╝yna Wschodu, ale Zach├│d ca┼éy czas by┼é w grze. Granie punkt za punkt, bloki, rewelacyjne asysty i trudne rzuty mogli obserwowa─ç widzowie przez ca┼ée spotkanie. - W ostatniej kwarcie dru┼╝yna w kt├│rej wyst─Öpowa┼é m.in. Robert Grzanka obj─Ö┼éa prowadzenie, kt├│rego nie chcia┼éa odda─ç do ko┼äca meczu. Mimo emocjonuj─ůcej ko┼äc├│wki, kilku b┼é─Öd├│w i strat oraz maj─ůc pi┼ék─Ö w posiadaniu, dru┼╝yna Wschodu nie zdo┼éa┼éa doprowadzi─ç do remisu i spotkanie zako┼äczy┼éo si─Ö wynikiem 67-65 dla Zachodu! - relacjonuje serwis radomka.com.pl.

W przerwie meczu czeka┼éy atrakcje dla zgromadzonych na hali Ekonomika widz├│w. Najpierw konkurs ÔÇ×po┼ŤcigowyÔÇŁ uczestnik├│w meczu, nast─Öpnie widowiskowy pokaz wsad├│w Piotra ÔÇ×BraboÔÇŁ Grabowskiego. Zako┼äczy┼éy si─Ö te┼╝ licytacje rozpocz─Ötych na Facebooku na rzecz WO┼ÜP gad┼╝et├│w przekazanych przez sportowc├│w radomskich klub├│w.┬á┬á

(źródło: radomka.com.pl)