Strona gwna » Piłka Nożna » Broń juĹź trenuje

Broń już trenuje

2019-01-10 17:54:16


Broń już trenuje

Piłkarze radomskiej Broni rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu było 22 zawodników, w tym czterech nowych graczy.

 

Na zajęciach zabrakło Adama Imieli, Wojciecha Kupca i Maksima Kventsara, ale nieobecność całej trójki jest usprawiedliwiona. - Wojciech Kupiec był nieobecny na zajęciach z powodu choroby, Adam Imiela jest usprawiedliwiony, a Maksim Kventser wraca z Białorusi i dołączy do zespołu w czwartek - informuje bronradom.pl. Pośród nowych graczy zobaczyliśmy dwóch bramkarzy Damiana Krążka z Korony Kielce, Sebastiana Czarneckeigo z Wisły Puławy, obrońcę Ariela Jastrzembskiego z Cuiavii Inowrocław oraz napastnika Przemysława Śliwińskiego z Oskara Przysucha.  

 

- Sebastian Czarnecki to jeszcze praktycznie junior, a także Damian Krążek, który zaliczył sporo dobrych występów w CLJ i IV lidze w rezerwach Korony. Niestety do zespołu ekstraklasy się nie przebił, ale w trzeciej lidze może być wyróżniającym zawodnikiem. Ariel Jastrzembski to wysoki, 28 letni obrońca, mający na swoim koncie sporo występów w trzeciej lidze kujawsko-pomorskiej. Wartościowy zawodnik, szczególnie przy stałych fragmentach. Przemysława Śliwińskiego nikomu nie trzeba przedstawiać. W przeszłości miał epizod w juniorach Broni, grał też sporo w Radomiaku, a ostatnio dał nam się mocno we znaki w barwach Oskara Przysucha - przybliża sylwetki nowych graczy klubowy serwis. 

 

Czy to oznacza koniec personalnych zmian? Nowi zawodnicy będą się przewijać nawet do marca, choć na razie do końca tygodnia nikt nowy już się nie pojawi. - Chętnych nie brakuje, być może w przyszłym tygodniu dojadą kolejni testowani gracze. Zobaczymy, bo każdy dzień przynosi coś nowego - mówi trener Artur Kupiec. Szkoleniowca i zarząd klubu cieszy na pewno fakt, że po kontuzjach do zdrowia wracają Przemysław Nogaj, Mateusz Możdżonek i Wiktor Kupiec. Ten ostatni przeszedł poważną operację i tak szybko do grania w piłkę nie wróci, ale kto wie może w kwietniu lub maju będzie dostawał pierwsze minuty gry. 


(źródło: bronradom.pl)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.3%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook