Strona gwna » Piłka Nożna » Po 39 dniach przerwy

Po 39 dniach przerwy

2019-01-11 06:05:58


Po 39 dniach przerwy

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Radomiaka rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej w II lidze. - Nasz zespół po 39 dniach przerwy wraca do treningów - informuje radomiak.pl.

 

W okresie zimowym piłkarze realizowali indywidualne rozpiski treningowe. Po powrocie do zajęć każdy z zawodników zostanie poddany badaniom i m.in. na tej podstawie będą ustalane obciążenia w nadchodzących tygodniach. - Tygodniowy mikrocykl zakończy się grą wewnętrzną - podkreśla radomiak.pl. Pierwszy sparing Zieloni rozegrają 26 stycznia z Polonią Warszawa. Inauguracja wiosny w II lidze została zaplanowana na pierwszy weekend marca. Radomiak zagra wtedy na wyjeździe z zamykającą tabelę Olimpią Elbląg.

 

Tymczasem Mateusz Zając rozpoczął testy w drugoligowej Resovii Rzeszów. -21-letni pomocnik ma ważną umowę z Radomiakiem. Radomski klub dał wolną rękę temu piłkarzowi w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Jesienią zawodnik nie rozegrał żadnego meczu w rozgrywkach drugiej ligi - przypomina echodnia.eu. Serwis informuje ponadto, że nowego klubu szuka także Łukasz Pietroń, inny piłkarz Radomiaka.  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook