Strona gwna » Sporty Walki » Dziś jest ten dzień

Dziś jest ten dzień

2019-01-25 13:56:38


Dziś jest ten dzień

Daniel Rutkowski powraca do klatki organizacji Babilon MMA. Były medalista mistrzostw Polski w zapasach z Łukaszem Rajewskim zmierzy się w Żyrardowie.

 

Podczas oficjalnego ważenia obaj zawodnicy pochwalić mogli się idealnym limitem wagowym (63,3 kg). W klatce podobnego rezultatu na pewno nie będzie. W dotychczasowych pojedynkach pochodzący z Radomia zawodnik imponował swoimi zapaśniczymi umiejętnościami. - Jest bardzo dynamiczny, mogę obawiać się także jego zapasów. Błyskawicznie się rozwija, z walki na walkę jest coraz mocniejszy - przyznaje Łukasz Rajewski.

 

Walka w Żyrardowie reklamowana jest jako konfrontacji dwóch, odmiennych stylów. Czy jest jednak możliwość, że którykolwiek z nich zaskoczy przeciwnika w innej płaszczyźnie?- Ja zaskakuję samego siebie w każdej akcji! Nie mam w głowie ustalonego planu, tylko wyjść i nie popełnić błędu. Muszę pracować od pierwszej sekundy, by odebrać mu chęć do walki - mówi dla dla stacji Polsat Sport Daniel Rutkowski.

 

Reprezentant klubu Cross Fight Radom w spektakularny sposób wdarł się do organizacji Tomasza Babiloński. Pokonał przez uderzenia łokciami w drugiej rundzie Mateusza Sińskiego. W kolejnym pojedynku  już w pierwszej rundzie zakończył konfrontację z Aleksandrem Georgasem.  - Rutkowski to prawdziwy showman i wielki talent. On bawi się tym sportem i ma wielu kibiców - komplementuje zawodnika Tomasz Babiloński. 

 

Radomianin tradycyjnie do swojego piątkowego wyzwania podchodzi bardzo optymistycznie. - To już dziś, dziś jest ten dzień na który czekałem bardzo długo. Dziś sprawdzę się w klatce z moim największym wyzwaniem zapraszam do oglądania na żywo na antenie Polsat - zachęca Daniel Rutkowski. Początek transmisji godz. 20.00.

 

Podczas piątkowego wieczoru publiczności zaprezentuje się też Piotr Kacprzak. Drugi radomianin stanie do walki z niepokonanym dotychczas Dawidem Śmiełowskim w kategorii do 67 kg. Piotr Kacprzak reprezentuje Margę Radom.

 

(fot: Babilon MMA 7)

 

 

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Pika Nona 31.13%
Siatkwka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stoowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook