Strona gwna » Sporty Walki » Pokazał umiejętności

Pokazał umiejętności

2019-01-26 11:02:05


Pokazał umiejętności

Daniel Rutkowski pokazał znakomite umiejętności zapaśnicze i pewnie pokonał Łukasza Rajewskiego w co-main evencie gali Babilon MMA 7 w Żyrardowie.

 

Rajewski zaczął walkę od punktowania rywala w stójce. W końcu jednak Rutkowski zdołał skrócić dystans. Udało mu się dość długo skontrolować rywala. Po krótkim rozerwaniu „Rutek” ponownie uzyskał klincz. Tym razem zawodnik z Radomia zdołał efektownie obalić rywala. „Raju” zdołał wspiąć się po siatce, jednak wciąż był kontrolowany przez przez przeciwnika. Zawodnicy wrócili na środek klatki. Rajewski włączył do gry frontalne kopnięcia. Rutkowski ponownie zdołał jednak skrócić dystans i uzyskać klincz. W końcówce rundy Rajewski trafił przypadkowo kopnięciem w krocze rywala.

 

Rutkowski już na początku drugiej rundy ponownie skrócił dystans i obalił rywala za jedną nogę.  „Raju” wykazał się kreatywnością w parterze przez co jego przeciwnik musiał na chwilę odpuścić z presją. Rutkowski szybko jednak ponownie przycisnął przeciwnika z Poznania do siatki. Przy próbie sprowadzenia ze strony Rutkowskiego, jego rywal podjął próbę balachy na kolano. „Rutek” zdołał jednak wyciągnąć nogę. Radomianin ponownie przyparł rywala do siatki. Najpierw obijał go kolanami pod siatką a później ponownie rzucił nim o matę. „Raju” sklejał się do rywala uniemożliwiając mu rozpuszczenie rąk.

 

Rajewski zaczął ostatnią rundę od wysokiego kopnięcia, które zostało jednak przyjęte na gardę. Rutkowski w końcu po raz kolejny skrócił dystans i obalił rywala. Przez chwilę „Rutek” miał nawet dosiad, jednak rywal umiejętnie się bronił. Wciąż jednak walkę kontrolował Rutkowski. Rajewski zdołał podnieść się, jednak ponownie zapoznał się z matą. Sędziowie nie miel wątpliwości odnośnie werdyktu.  29-28, 30-27, 29-28 – wszyscy przyznali zwycięstwo Danielowi Rutkowskiemu. „Rutek” odniósł siódme zwycięstwo z rzędu, w tym trzecią wiktorię dla Babilon MMA.

 

Niepowodzeniem zakończył się natomiast występ Piotra Kacprzaka. Drugi z reprezentantów Radomia uległ Dawidowi Śmiełowskiemu w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. 

 

(źródło: mma.pl/fot: Babilon MMA 7)
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Pika Nona 31.13%
Siatkwka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stoowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook