Strona gwna » Piłka Nożna » Na dwóch etatach

Na dwóch etatach

2019-03-15 15:24:19


Na dwóch etatach

Dariusz Różański wraca na trenerski stołek w zespole seniorów Broni Radom i zastąpi na tym stanowisku Artura Kupca. 

Nie była to łatwa decyzja, ale uznałem, że Broni nie można odmawiać. Spotkałem się już z zawodnikami. Poczułem od nich ogromną szczerość, zaufanie i szacunek - przyznał szkoleniowiec. Dariusz Różański jednocześnie pracować będzie w Centrum Radom i z juniorami Broni rocznika 2002. - Z dnia na dzień nie zostawię Centrum więc pojadę też w sobotę do Wierzbicy. Na razie nie kolidują mi terminy w obu klubach. Zżyłem się bardzo z zespołem Centrum i dostałem zgodę z obu stron, aby na razie łączyć te funkcję - zapewnił Dariusz Różański.

 

Klubowy serwis trzecioligowca poinformował również o sfinalizowaniu dwóch transferów.  - Piotr Goljasz i Jakub Kosiorek będą wiosną reprezentować barwy trzecioligowej Broni Radom. Obaj podpisali kontrakty i przynajmniej do czerwca pozostają w naszym zespole - czytamy w komunikacie. Piotr Goljasz ma 19 lat i jest napastnikiem. - Jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Grał też w Kosie Konstancin, a ostatnio był zawodnikiem I ligowej Stali Mielec. Warto dodać, że jest to zawodnik, który był również powoływany na zgrupowania juniorskiej kadry narodowej - charakteryzuje gracza bronradom.pl.

 

Jakub Kosiorek ma natomiast 24 lat i jest bramkarzem. To niezwykle ciekawa postać. Wychowanek Salosu Szczecin był w ekstraklasowej kadrze Ruchu Chorzów, ale grał wówczas w Młodej Ekstraklasie. Był zawodnikiem Floty Świnoujście, Chemika Police i Błękitnych Stargard. Zaliczył występy niemieckim w FC Anker Wismar, a jesienią był w kadrze cypryjskiego Énossis Néon Paralimníou.

 

(źródło: bronradom.pl)

 

 

 
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanay klubowe

Najchtniej czytane
Piłka Nożna 31.1%
Siatkówka 29.29%
Zapasy 17.06%
Tenis Stołowy 14.78%
Sporty Walki 7.77%

ALL SPORT


Facebook