Strona główna » Piłka Nożna » Broń gra o baraż

Broń gra o baraż

2017-05-19 17:49:38


Broń gra o baraż

Nie ma już łatwych meczów, słabych przeciwników i odpuszczania komukolwiek. - Jeśli  Broń wygra wszystkie mecze do końca sezonu, wówczas zagra w barażach - podkreśla serwis klubu z Radomia zapraszając na mecz sobotni.

 

Po środowym zwycięstwie zespół z Plant nie ma chwili wytchnienia. - Przed nami kolejny pojedynek z cyklu "o życie". W czwartek trener Dariusz Różański zaplanował lżejszy trening. O wygranej z MKS Piaseczno nikt już nie myśli, bo wszyscy skupieni są już przy spotkaniu z Wilgą - zapewnia bronradom.pl.


- Atmosfera jest fajna. Chłopaki wiedzą o co grają i panują w naszych szeregach bojowe nastroje. Nikt się przed nami nie położy i wiemy, że każdy przeciwko Broni będzie grać na 100 procent. Nie ma pauzy za kartki, kontuzji w środę doznał Patryk Jakubczyk i on na pewno nie zagra - mówi trener Dariusz Różański. 


Wilga zajmuje 10 lokatę w lidze. W ostatniej kolejce pokonała Mazura Karczew.  Trenerem zespołu jest Sergiusz Wiechowski, przed laty ekstraklasowy zawodnik, który czasem jeszcze pomaga drużynie na boisku. - W zespole jest kilku wartościowych graczy jak między innymi bramkarz Fic, czy tacy zawodnicy jak Kamil Zawadka, Paweł Pyra, Michał Kępka oraz Marcin Raszka - podkreśla bronradom.pl. 


Prognozy pogody mówią, że w sobotę panować będzie niemiłosierny upał, więc zawodnicy będą zmuszeni zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale również z pogodą. Początek - godz. 18.00. Wszyscy, którzy wybiorą się na stadion przy ul. Narutowicza będą mieli okazję do zakupu m.in. nowego szalika kibica.
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.32%
Siatkówka 26.12%
Koszykówka 16.46%
Zapasy 15.66%
Tenis Stołowy 13.43%

ALL SPORT


Facebook