Strona główna » Piłka Nożna » Siedem bramek

Siedem bramek

2017-08-12 20:09:48


Siedem bramek

To był popis. Broń na inaugurację czwartoligowego rozgromiła Wilgę Garwolin. 

 

Powracający po niemal pięcioletniej przerwie na trenerską ławkę przy ul. Narutowicza Artur Kupiec zaskoczył składem. - Zagramy trójką obrońców, na lewej stronie Przemysław Wicik. Na ławce Dawid Sala, Michał Kula, Przemek Nogaj, Emil Więcek, Wiktor Kupiec, Norbert Korcz, Piotr Dobosz - informowała tuż przed rozpoczęciem zmagań strona radomskiego klubu.

 

Wilga zaczęła z dużym animuszem. Paweł Młodzinski obronił mocny strzał z 12 metrów już w 4 minutą. Później goście schowali się już za podwójną gardą. Tymczasem przewaga gospodarzy stawała się wyraźniejsza z każdą akcją. Radomianie objęli prowadzenie jednak dopiero w 33 min. i to po rzucie karnym. "jedenastka" Arkadiusza Oziewicza na dobre rozwiązała worek z bramkami.  Co prawda Kamil Zawadka zrewanżował się groźnym strzałem z 30 metrów. Chwilę później na tablicy wyników widniało już 2:0. - Gooooooooollll Nowosielskki, ale kapitalny strzał po ziemi Nowosielskiego, z 20 metrów po ziemi idealnie przy słupku - relacjonował z satysfakcją klubowy serwis.

 

Przed przerwą Broń podwyższyła, a na początku drugiej odsłony strzeliła kolejnego gola. Wygrywając 4:0 nic nie było już stanie wydrzeć zwycięstwa gospodarzom. Grający na luzie radomianie dołożyli jeszcze trzy bramki. Wygrana mogła być jeszcze efektowniejsza. W 88 minucie jedenastki nie wykorzystał jednak Piotr Nowosielski. Wilga mocno załamana ostatni kwadrans grała  praktycznie na stojąco. Nic dziwnego, że sędzia Wojciech Hodowicz z Warszawy chcąc skończyć męczarnie gości nie doliczył nawet minuty i zakończył sobotni mecz. 

 

Broń Radom - Wilga Garwolin 7:0 (3:0)

Bramki: Oziewicz 33 (karny), Nowosielski 39, Obłuski 43, Czarnecki 51, 62, Nogaj 82, 89 

Broń: Młodziński - Wojciech Kupiec (72. Wiktor Kupiec), Grunt, Wicik (75. Dobosz), Leśniewski (57. Nogaj), Imiela, Putin (67. Korcz), Oziewicz (57. Więcek), Nowosielski, Obłuski (79. Sala), Czarnecki.

Wilga: Fic - Głowala, Karol Zawadka, Kwiatkowski, Talar, Wiechowski, S. Papiernik (53. D. Papiernik), Pyra, Kamil Zawadka, Migas (59. Janisiewicz), Kisiel.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA
  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 28.35%
Siatkówka 26.13%
Koszykówka 16.48%
Zapasy 15.61%
Tenis Stołowy 13.42%

ALL SPORT


Facebook