Strona główna » Piłka Nożna » Wysoka wygrana

Wysoka wygrana

2018-02-14 21:29:27


Wysoka wygrana

W rozegranym na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu meczu sparingowym Broń wysoko pokonała Zamłynie ZA Kombud. 

 

Piłkarze Broni w ramach treningowej gry pewnie pokonali niżej notowane Zamłynie. - Cieszę się, że chłopcy nie zlekceważyli przeciwnika, że podeszli do sparingu poważnie, że dużo pobiegali, bo taki był cel na ten pojedynek - mówi trener Artur Kupiec.

 

O samym meczu nie ma co się rozpisywać. Pojedynek toczył się na śliskim boisku, przy padającym śniegu. W ekipie gospodarzy zagrał Vladlen Shkuratko z drugoligowego Arsenalu Biala Tserkva. Wcześniej trenował trzy tygodnie z Lechią Tomaszów Mazowiecki i był bliski podpisania umowy, ale ostatecznie do tego nie doszło.  


- Jak na ten wiek i taką pogodę, zawodnik wypadł bardzo dobrze. Chciałbym go jednak zobaczyć z mocniejszym przeciwnikiem, dlatego co najmniej do soboty zostanie z nami - przyznał Artur Kupiec. 

 

Broń Radom - Zamłynie ZA Kombud Radom 6:1 (4:1)

Bramki: Nogaj 3, Imiela 35, Leśniewski 44, Więcek 45, Putin 73, Czarnecki 84 - Kubica 22 (karny)
Broń: Kula - Korcz, Grunt, Wiktor Kupiec, Dobosz (20. Wicik), Leśniewski, Zalecki, Więcek, Imiela, Nogaj, Czarnecki oraz Młodziński, Szkurenko, Gozdz, Wojciech Kupiec, Nowosielski, Sala.

Zamłynie: Jastrzębski - Chamerski, Jopek, Chudziński, Cheda, Szubiński, Gregorek, Stępniewski, Bawor, Torczyk, Kubica oraz Woźniak, Chodyra, Ścigała, Popiel. 


  ROZA DEVELOPMENT
Galeria SportRadom.pl
Kanały klubowe

Najchętniej czytane
Piłka Nożna 31.13%
Siatkówka 29.23%
Zapasy 17.16%
Tenis Stołowy 14.74%
Sporty Walki 7.75%

ALL SPORT


Facebook